Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Én többmint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Én többmint féléve vagyok eggyütt egy pasival. Még nem volt semmi köztünk.

Figyelt kérdés

Viszont mostanában történtek dolgok, de csak tapizás.Én nagyon rosszul érzem magam, szégyellem...A barátom azt mondja, hogy szerinte ez nem gond, hiszen többmint féléve vagyunk eggyütt.Én nemtudom miért, de rib@ncnak érzem magam.A barátom már szeretné, hogy történjen valami, de nem az h feküdjünk le.

Ti mit gondoltok rólam?

Mit gondoltok a kapcsolatról?


2010. jún. 21. 23:53
 1/8 nielindi ***** válasza:
100%
hány évesek vagytok?
2010. jún. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért érzed magad annak? Ha tényleg az vagy hát jó, akkor az vagy, de ha nem, akkor nem értelek. Kicsit félős férfi ő, segíts rá ha nagyon akarod. Bár nem tudom ezzel mit akartál ezzel a kérdéssel de ennyit tudtam kihozni belőle.
2010. jún. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hagyd a barátod és feküdj le velem!
2010. jún. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Télleg jó lenne tudni a korotokat!!!
2010. jún. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha 16 alatt vagytok, akkor ok, ha még nem érzed az ilyesmit szükégesnek.

16 felett már általánosabb a másik nem érintése utáni vaágy, de vannak későn érő típusok.

18 felett abszulút normális mindenféle szexuális tevékenység.


Szóval ha megmondanád, hogy hány évesek vagytok, az nagyban segítene a kérdés megválaszolásához.


Ad 2. Vallásos vagy? Vallásoso családból származol? Ez ugyanis nagyban befolyásolja az erkölcsi hozzáállásoda a témához.


Egyébként hogy mit gondolok: Fél év után nem engeded a barátodnak, hogy megfogja a cicidet? Ha 15 vagy, már akkor is súrolja a fatárt - manapság.

De ti tudjátok, ha neked így jó, akkor így csinálod, ha mejd megunja, akkor mg ő csinálja úgy, ahogy ő akarja.

Szóval ne érezd magad ribancnak szerintem.

2010. jún. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
frigid bula.......-.-
2010. jún. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát igen ha vallásos vagy az nagyban közrejátszik, de azt is kérdezhetnénk, biztos hogy őt szereted, vagy épp ebben vagy bizonytalan?
2010. jún. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen teljesen biztos vagyok benne h szeretem..én 15 vagyok ő pedig 17. nem vagyok meg keresztelve, de ehhez smemi köze a vallásnak.
2010. aug. 5. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!