Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idősebb nő a barátnőm. Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nő a barátnőm. Miért nem enged el?

Figyelt kérdés
33 éves férfi vagyok, lassan 4 éve van egy baratnőm, aki 10 évvel idősebb. Nem élünk együtt, heti 1-2 napot talalkozunk csak. Sokszor probáltuk már lezárni ezt a dolgot kettőnk között a sok veszekedés és féltékenység miatt, de 2 hónap volt a különlét majd ismét találkoztunk és "újrakezdtük". 1 hónapja összevesztünk 1-2 tisztázatlan dolgon és összeszedtem a nála lévő dolgaimat, eljöttem. Ma megkeresett, hogy menjek el hozzá, de nemet mondtam, mert nem érzem úgy, hogy igazán akarná ezt, inkább csak valami pótléknak. 10 éve volt egy kapcsolata, egy most 50 év körüli fazonnal, akivel a mái napig barátságban van. Mikor összeveszünk és külön vagyunk, újra felveszik egymással a kapcsolatot, és kibeszélik a kettőnkét. Megmutatta a beszélgetését, azt is, hogy férfi le akar vele feküdni, de nincs bizonyitek arra, hogy nem történt semmi. Állítólag barátok, amit probálok elhinni, de nagyon nehéz ezek után. Úgy gondolom, hogy a nő kissé depressziós a monoton élete miatt, és nincs közeli hozzátartozója a környéken. Kijelentette, hogy nem müködik a kapcsolat és nem szeretné folytatni ezt velem, én el is fogadtam ezt, de nem értem miért nem keres magának mást, ha én kevés vagyok neki. Valahol érzem, hogy szeretjük egymást, de ez nem szerelem, inkább erős kötődés. Tudja, hogy nem sok komoly kapcsolatom volt, viszont vágyom rá, hogy társra találjak. Elegem van ebből a játékból már, probáltam ma is semleges maradni vele, nem mentem el hozzá. Úgy gondolom a rossz neveltetése miatt ilyen velem, beleköt mindenbe, és gyerekként kezel. Nem tudom mit kéne még tegyek, hogy esetleg ujra tudjunk egymásban bízni, vagy lezárni ezt a dolgot, továbblépni, mert nekem nem müködik a barátság nő és férfi között, de szerinte nála igen.

2018. szept. 4. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Máson járjon az agyad ő csak potlék és nem látod a fátol igy az erdőt.

Ismerkedj mással.

2018. szept. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Nálam ugyanez a szitu csak itt én vagyok az 50 éves volt pasi. Az exem időnként kitalál valamit amit meg kell "javítani" a lakásában. Én meg szívesen megteszem mert őrült jó vele a szex.
2018. szept. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Azért nem enged el, mert nehezen tudna fogni egy újabb balekot, akit folyton hülyére venne, meg aki elviselné hogy újabb és újabb szakítunk-kibékülünk köröket futna le vele. Egy klimaxos hisztigép ez a nő.
2018. szept. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszonom mindekinek!

#2 neked mióta tart ez?

2018. szept. 5. 00:37
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
2 éve
2018. szept. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#2 és tud rólad a jelenlegi párja? mit tud? ha nálam is ez lenne, hogy a volt pasija filézi mellettem szeretném tudni azt.
2018. szept. 5. 00:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Foglalmam sincs mit mud és mit nem. Az ő dolga. Azt se tudom hogy mikor milyen kapcsolata van és kivel. Nem is érdekel. Már nem tartozunk beszámolni egymásnak semmiről.

Egyszerűen jól érezzük magunkat pár órára.

2018. szept. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!