Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is elvannak nyomva a nők Magyarországon?

Figyelt kérdés
lásd: Sargentini jelentés
2018. szept. 11. 18:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
23%

#11, oké, akkor legyen Szaud-Arábia, Marokkó, Libanon, Jemen, Egyesült Arab Emirátusok...

Tovább is van, mondjam még?

2018. szept. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
2018. szept. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem családonként változik, de én a teljes rokoni körömben nagyon rossz példát látok. A férfi rokonaim nem segítenek a nőnek a házimunkában, gyereknevelésben, pedig a nő is reggeltől késő estig dolgozik. De ha nincs vacsora, ordít a férfi. Rávenni nem lehet őket, hogy bármit is csináljanak, mert mire végre nekiállnak több óra noszogatás után, lemegy a nap, vagy úgy összecsapják a munkát, hogy abban nincs semmi köszönet. És a barátoknak panaszkodnak, hogy a feleség egy hárpia, mert folyton piszkálja őket valamivel(házimunkával). 18/L vagyok, 20 éves bátyámmal otthon élek, minden házimunkát csak én csinálok, ő még soha semmit nem csinált, már nem is szólnak neki, mert úgysem csinálja meg. Sajnos a környezetemben azt látom, hogy nagyon el vannak nyomva a nők, remélem, hogy azért vannak férfiak, akik egyenlő félként tekintik a nőt. Én csak ilyen férfihoz szeretnék hozzámenni. Egyébként van sok ismerősöm Németországban (németek), náluk soha nem tapasztaltam ilyet, mint itthon. A férfi kérés nélkül kiveszi a részét(50%) a háztartásból, gyereknevelésből, és nem ilyen követelőzőek. Úgyhogy szerintem még bőven van hova fejlődnünk, bár remélem, csak nekem vannak ilyen rossz tapasztalataim (nem hiszem:( )
2018. szept. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az én környezetemben nem tapasztalom, hogy ellennének nyomva a nők, sem családi, sem munkahelyi szempontból.
2018. szept. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!