Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Apró zörrenést hogyan hoztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apró zörrenést hogyan hoztok helyre? Mivel engesztelitek ki a kedveseteket, ha a "hisztis" napjaitok tényleg hisztisen, sértődékenyen telnek?

Figyelt kérdés

Kicsit zajosan telt a múlt hetünk, eléggé ki voltam a munkám miatt, és majdnem úgy lett, hogy nem tudunk elmenni nyaralni (lóvé végett, és már nagyon beleéltük magunkat) Nos, a nyaralás megoldódni látszik.

Most először tettem szóvá, hogy az egyik ügyfele túl bizalmasan duruzsolt a fülébe, persze kinevetett és kérdezte mi van velem, sose vagyok féltékeny... persze, csak a "hisztis" napokon tényleg nem tudok magammal mit kezdeni. Ez veletek is így van?

Kicsit,(tényleg kicsit) morcos rám, úgy érzem és szeretném kiengesztelni!

Fiúk, lányok várom a tippeket!


2010. jún. 22. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
csinálj neki valami finomat, diszits fel egy fagyikelyhet:-)
2010. jún. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen erre gondoltam én is, de mindennap főzök neki... :)))

Extrázzam??? :P

2010. jún. 22. 13:56
 3/5 anonim ***** válasza:
extrázd :D
2010. jún. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fura, de amikor teljesen "fényessé teszed a valagát", akkor nehéz újjat mutatni :)))
2010. jún. 22. 14:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne nyald ki a valagát :)
2010. jún. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!