Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki nagyon tetszik, de sajnos barátnőmnek is:$ Mit tegyek?

Figyelt kérdés
De én szimpatikusabb vagyok srácnak mint ő mert mondtam....de csaj nagyon rá akar nyomulni:S És nem tudom most mit tehetnék...pls
2010. jún. 22. 15:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Ha ennyire beképzelt és elküldene a fenébe,akkor nem is igazi barátnő.

Egy igaz barátnő örömmel venné a másik sikerét,szerintem.:)

Személy szerint én a helyedbe mondanám neki,hogy tessék vidd a pasit,nekem úgyis lesz jobb!;)

Egyébként hány évesek vagytok,illetve a srác?

L

2010. jún. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

hát...igaz csak nekem is bejön srác...de ő meg meghalna érte:sPedig srácnak nem kell:S

21LÁNYOK

2010. jún. 22. 15:34
 13/25 anonim ***** válasza:
ha ilyenért megsértődik istenem...az ő baja,ezen te ne aggódj gondolom nem a legjobb barátnőd?mert ha az lenne akkor semilyen pasi nem állhatna közétek!és nem sértődne be!én is nagyon féltékeny tudok lenni,egyszer volt olyan hogy barátnőmmel u.az a srác tetszett,ő bnőm választotta sráccal 2hétig nem beszéltem de u.olyan jó barátnők voltunk,és láttam hogy tényleg szeretik egymást és elfogadtam akármilyen rossz volt őket látni és sráccal is beszéltem...jobb lett a kapcsolatunk mint előtte volt mind két emberrel!ha látja hogy összeilletek megnyugszik és jóba lesztek..idő kell majd neki is...sok sikert
2010. jún. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
22 a Fiú
2010. jún. 22. 15:36
 15/25 A kérdező kommentje:
Hát...de legjobb bnőm...ez a baj...:s
2010. jún. 22. 15:38
 16/25 anonim ***** válasza:
majd akkor kiderül hogy legjobb barátnőd vagy sem!
2010. jún. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen helyzetben. A fiú engem preferált inkább, de én mondtam neki, hogy picit hanyagoljuk a dolgot, mert a barátnőmnek is tetszik, és nem akarom megbántani... Aztán a za r*banc hátbaszúrt... Szóval szerintem hajts rá a srácra... El kell fogadnia ha téged választ a fiú; te vagy a jobb.
2010. jún. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
Ez a szitu már velem is előfordult. :S Úgy vettem észre, hogy nem vagyok közömbös a srácnak, léptem volna, ha nem tetszik barátnőmnek. Barátnőm szintén nagyon sértődékeny, és nem akartam, hogy megsértődjön rám. Gondoltam akkor okés, hagyjuk az egészet, egy pasi sem ér ennyit.
2010. jún. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
így van én is el feljetem :$
2010. jún. 28. 19:37
 20/25 A kérdező kommentje:
elfelejtem
2010. jún. 28. 19:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!