Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki meddig bírná ezt egy nővvel? És mit csinálna ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy nő már két éve ismerjük egymást és nagy a szerelem köztünk jól elvagyunk.De nem tudtja elengedni a volt pasiját azt mondja csak barátok át jár még hozzá és tartják a kapcsolatot. Én bizzom benne de már két év után még mindig ell kell viseljem. Mondtam neki hogy elegem van belőle azt mondta megoldja hogy ne legyen harag köztük. De már nem bírom. Ti mit csinálnátok? Bírnátok még?

2018. szept. 23. 09:55
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Miért vagy féltékeny? Mitől félsz, amit már nem igazán tudsz magadba kordában tartani?
2018. szept. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Párszor meglovagolta a nosztalgia kedvéért, amikor "csak barátként" átment hozzá, ebben biztos lehetsz.
2018. szept. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Bence_ ***** válasza:
80%

Tök 8 ki, hogy bírná.

Neked ez jó, el szeretnéd fogadni, elhiszed, hogy csak barátság?

2018. szept. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Mondd el neki, hogy ez részedről nem fér bele a kapcsolatotokba. Döntse el, hogy veled akar-e komolyan vagy sem. Ha a feleséged lesz, akkor szerintem nem fér bele valaki másnak az árnyéka, vagy az hogy bármilyen másik férfihez át-átjárjon időközönként, kettesben.
2018. szept. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Azt még megérteném ha néha amikor összetalálkoznak váltanak pár mondatot, de azt már kevésbé,hogy átjár Hozzá és beszélgetnek. Ez rendszeres lehet ahogy írod. És egyébként miről beszélgetnek?A világ dolgairól vagy esetleg a Ti kapcsolatotokról, a magánéletetekről, vagy olyat beszél meg Vele amit Veled kellene? Számmora ez kicsit furcsa, bár nem hinném,hogy mereven gondolkodom.


Ha valakivel szakítok azért teszem mert nem működik a kapcsolatunk. Elválhatunk békében,de innentől kezdve nincs szorosabb kötelék köztünk.

2018. szept. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez mindenkit bántana.Te meg járkálj össze egy volt barátnővel és mond neki ez csak barátság,akkor lehet megérti.és befejezi ezt hisz ha szeret ,nem, bánt vele meg.
2018. szept. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

Nem értem hogy az ilyen nők, mégis mi a f•szt gondolnak magukról, hogy bármit megcsinálhatnak, mert úgyis lesz ott egy kis pincsikutya —aki fut utánuk és benyel mindent. komolyan... és valamiért az ilyeneknek áll a világ.

Én a helyedben nem is foglalkoznék ilyennel, aki ennyire nem nézi a másikat semmibe, hogy ha ez téged egyszerűen ZAVAR, akkor vagy adja ki az utadat és fixen nyalogassa az exe farkát, vagy akkor ne szórakozzon veled és akkor ne viszkessen más faszik után a pinája.

Harag lenne köztük. És? Ja majd alá is fekszik, nehogy megharagudjon, ugye?

Plusz sosem értettem, hogy az ilyeneknek minek párkapcsolat. Valaki jó lenne ha megértetné velük, hogy ha nem megy, nem kell erőltetni, nem kötelező.

Az én barátom egy “barátnőjével” tartotta sokáig a kapcsolatot. Én kb egy év után nyitottam ki a szám, az is túl későn volt, egyből kellett volna szólnom. Ezért harapok ennyire erre.

N/26

2018. szept. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

#7 igen, pont az gondolják, mert van ilyen pincsikutya, egyre több, ahogy egyre nehezebb egy átlag férfinak nőt szereznie.


A kérdésre: atjár hozzá a csaj, de nem beszélgetni, hanem baszélgetni... Nem ritka, hogy egy nő kettő, vagy többlaki...

2018. szept. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm sok igazság van benne, attól nem félek hogy megcsalna vele nem hiszem jól járnának ha kiderülne,meg bízzom a csajban mondta nem szereti már és azt a volt párja is tudtja. De most szünetet kértem hogy gondolkodjon ell mit szeretne ha semmit akkor hagyjon de én így nem csinálom tovább. Szerintetek jól tettem?
2018. szept. 25. 23:18
 10/10 anonim ***** válasza:
szakíts
2018. szept. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!