Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a parom belemenne abba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a parom belemenne abba, hogy egy masik csajjal az agyban, szóval harmasban, akkor az azt jelenti, hogy nem szeret engem? Vagy csupan csak ferfi?

Figyelt kérdés
2008. nov. 4. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

Ha annak ellenére, hogy neked nem jön be az ötlet is akarja, akkor pontosan: nem szeret. De ha a nyakán lógsz, és éjjel-nappal mondogatod neki, hogy te nagyon-nagyon szeretnéd, és úgy megy bele, akkor a te hibád (vagy lehet nem hibád ez csak később derül ki).


Mellékesen nagyon sok mostanában az ilyen téma... Az emberek tényleg, annyira kiégnek, hogy már unalmas, ha "csak" két ember csinálja? Vicces, kezdem azt hinni, hogy tényleg nem kéne házasság előtt szexelni, ha ilyen fiatalon ez a vége...

2008. nov. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Aki SZERET az nem megy bele.Aki ELVAN veled,az már inkább.Gondolj csak bele,ha te őrülten szeretnél valakit,hogy esne,ha mással látnád,ahogy enyelegnek.Másrészről ott a veszélyehogy rájöhet,hogy hmm milyen jó ez a másik csaj,lehet jobb is..szóval könnyen ejtés lehet a vége.
2008. nov. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Ha két ember jól megvan minden téren,szeretik is egymást,ott nincs helye 3.-nak az ágyban,én így gondolom.Ha csupán a változatosság hiányzik,akkor fel kell dobni valamivel az együttléteket,de nektek kettőtöknek.
2008. nov. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem mondja hogy igen de mikor felhozom elmosolyogja magat...(ismerem)Koszi a valaszokat!!
2008. nov. 4. 18:04
 5/9 A kérdező kommentje:
szal o benne lenne'
2008. nov. 4. 18:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg abban is benne lenne-e h úgy hármasban h plusz egy fiú:D
2008. nov. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Persze...en nekem mondjuk ha ilyet mondana akkor leutnem,biztos nem mennek bele!!
2008. nov. 4. 21:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem attól még szeret, csak más erkölcsi ítélettel rendelkezik. A legtöbb férfi eljátszik a gondolattal, és szerintem csak pozitív, hogy nem hazudott a szemedbe, hogy az ő fejében bizony soha nem fordult meg.

Ettől még biztos, nem fog hazaállítani egy másik leányzóval. A legtöbb férfinek ez a vágya csak gondolati síkon teljesül.

Petranova

2008. nov. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak férfi. Akár nő a harmadik, akár férfi és a párod benne lenne, akkor férfi, de ettől még szerethet téged nagyon.
2013. dec. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!