Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Baratommal másfél éve vagyunk együtt és most tervezünk összeköltözni. De addig sajnos a munkánkból kifolyólag csak a hétvégéket tudjuk együtt tölteni. Amikor 1 hét után újra találkozunk, vhogy ég bennem a vágy, hogy együtt legyünk testileg is, de a barátom kb 2 puszi üdvözlés után elkezd játszani focis játékot a telefonján, majd közli, hogy fáradt és pihenjünk le. 1 hetes találkozás után valahogy ez nekem baromi kevés. Ma is szex után, amit kb én könyörögtem ki, elsírtam magam, mert érzem, hogy ez így kevés, le sem szarta, hogy miért sírok, befordult aludni. Nem azt mondom, hogy ugorjon nekem, de azért nehogy aludjon, mert fáradt, mert ő álmos. Én is dolgozom egész héten. Mi lehet ez az egész? Ennyi igénye vam, állandóan fáradt? Mi lesz, ha összeköltözünk?

2018. szept. 28. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt még a költözés előtt jó lenne mérlegelni! Meglátásom szerint nem szabad olyan pasikkal foglalkozni, akik nem foglalkoznak az érzéseiddel! Ha nem törődik azzal, hogy ott sírsz mellette, akkor nagyon nagyon nagy baj van.

30N

2018. szept. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos nem derül ki, hogy mi lehet a konkrét baj nálatok. Megértem én, hogy valakinek húzós lehet a hete, sok lehet a munka.. Nekem is van olyan hét amikor úgy elfáradok, hogy legszívesebben végig aludnám a hétvégét. Viszont azt elég furcsának tartom, hogyha egész héten nem tudtok találkozni csakis hétvégén és ennek ellenére nincs meg benne a vágy, hogy öleljen, szeressen, veled legyen és szexeljetek. Egy olyan kapcsolatban ami nem laposodott el nagyon és a felek szeretik egymást alig várják, hogy együtt lehessenek stb..


"elkezd játszani focis játékot a telefonján"


Ezzel még alapvetően nincs is gond, mivel attól, hogy együtt töltitek a hétvégét még nem kell egyfolytában egymás nyakán lógni. Számomra az is boldog érzés lenne, ha úgy játszhatnék, hogy itt ül mellettem a barátnőm 1 méterre és bármikor odamehetek hozzá és megérinthetem, megölelhetem. Bár nekem nincs barátnőm.


"ma is szex után, amit kb én könyörögtem ki, elsírtam magam, mert érzem, hogy ez így kevés, le sem szarta, hogy miért sírok, befordult aludni"


Ez viszont már gond. Elég nagy gond.. Egy olyan kapcsolatban ahol szeretjük a másikat alap, hogy törődünk vele, nem? Befordul a fal felé amikor sírsz? Nem is értem, hogy juthat el valaki ennyire közönyös szintre a párjával kapcsolatban.


Mi lesz ha összeköltöztök?


Nos, valószínűleg a helyzet annyit fog változni, hogy veszekedni fogtok a mindennapokban egymással. Én a helyedben nagyon erősen elgondolkoznék azon, hogy vele akarom-e leélni az életem, ha ilyen velem és vajon szeret-e még, ha ennyire nem törődik az érzéseiddel.


Ezen kívül még akadhat egy olyan lehetőség, hogy depressziós és krónikus fáradtságban szenved, vagy valami miatt nagyon maga alatt van. (Rossz munkahely a sok stressz meg tudja ölni az ember mindennapjait úgy, hogy semmihez sincs kedve.)


Beszéljétek át, és hozd meg a legjobb döntést.. A munkahelyi dolgon könnyen lehet változtatni, ha keres egy új munkahelyet ahol talán nincs annyira terhelve és nincs annyi stressz és talán feléd való viszonya is megváltozik. A másik esetben, ha már nem szeret csak úgymond elvan melletted akkor nem nagyon tudsz mit csinálni és felesleges belevágni az összeköltözésbe, mert nem fog a helyzet javulni, csak romlani.

2018. szept. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el ezt...
2018. szept. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!