Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiábrándíthat az egy több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándíthat az egy több éves kapcsolatból, ha a másik folyamatosan stresszel/vádol alaptalanul?

Figyelt kérdés

Most kezdtem az egyetemet, egész augusztusban mást sem hallgattam a páromtól és az egész családjától, mint hogy hogyan fogom őt megcsalni/hogyan fogok elzülleni, hogy fogom őt kidobni. Szeptemberben ahányszor találkoztunk csak stresszelt mégjobban ahelyett, hogy megnyugtatott volna, pedig a kezdés miatt egyébként is nonstop szorongtam, és ez borzasztó rosszul esik.

A héten nagyon össze is vesztünk amiatt, hogy nem bízik bennem és inkább szakítana mint megtenné, pedig továbbra sem adtam erre okot. Már napok óta ezen rágódunk és elegem van. Ezelőtt nagyon-nagyon jó volt a kapcsolatunk, nyilván voltak nehezebb időszakok(elkerülhetetlen) de megoldottuk mindig.

Most viszont azt érzem, hogy kezdek belőle teljesen kiábrándulni és nem tudom neki ezt megbocsátani, hogy folyton vádol alaptalanul és hogy korlátozni akar. Közeledik az évfordulónk is, de már nem érzem azt a motivációt, hogy készüljek rá. Létezik, hogy belefáradtam a féltékenykedésbe? Szakítanom kéne, vagy ez a harag és kiábrándultság elmúlik?:( Nem akarom eldobni a kapcsolatunkat, de most nagyon elbizonytalanodtam.



2018. okt. 5. 14:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Én szakítottam már emiatt, azóta is nagyon jó döntésnek tartom. Így nem lehet élni, nincs az a szerelem, ami képes lenne kárpótolni ezt a gusztustalan viselkedést.
2018. okt. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Ne pazarold erre az idődet. Undorító dolog az alaptalan vádaskodás, és az sem normális, hogy a párod nem bízik benned, és folyton csak feszültséget generál kettőtök közt. Ahogy te is írod, inkább támogatnia kéne téged, nem pedig így viselkednie.
2018. okt. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%
Ez nem kiábrándító, hanem lelkileg megterhelő, amely nyilvánvalóan rosszul hat a közéerzetedre. Hívd fel a párod figyelmét, hogy ez a viselkedés terhes számodra, és hosszabb távon nem fogod bírni.
2018. okt. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

Mi az hogy a párom és CSALÁDJA (?). A családjának mi köze van hozzád? Egyáltan minek néznek téged? Egy lotyónak? Elküldeném őket a jó k anyjukba.


Ha el akarod végezni az egyetmet szakítasz vele és a tanulásra koncentrálsz.

Az ilyeneknek sose leszel jó, mert ha vége az egyetemnek akkor azzal fognak jönni hogy ki tudja mit műveltél te ott, hányan dugtak meg, milyen orgiákban voltál benne .... meg "ismerem én az egyetmistákat ... kurnak fűvel fával ... stb.

Nem hiányzik ez neked, csak a tanulásra figyelj.

2018. okt. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
viissza akar húzni h buta maradj csak az ő tulajdona felejtős,nálam ez már repült volna..
2018. okt. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#3 Hidd el, már nagyon sokszor kértem, hogy hagyja abba.:( De olyan, mint egy értetlen kisgyerek... Folytatja, amíg fel nem forr az agyvizem teljesen

#4 Én sem értem, soha egyiküknek sem tettem rosszat. +Ha a páromról ilyet mond bármelyik családtagom, azt inkább el se mondom neki, mert ez így is úgy is bántó... Nem is értem, ő minek mondta el még amellett, hogy állandóan traktált a rémképzeteivel

Én értem, hogy fél ezektől, egészséges féltékenység mindenkiben van, de én se nyüstöltem ezzel mikor elkezdte a sulit, mert bízok benne.

Olyan nehéz ezt elhinni, mert nem ilyennek ismertem meg és már évek óta együtt vagyunk, de az elmúlt hónap pokoli volt és elfáradtam

2018. okt. 5. 15:28
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen érthető dolog, hogy kiakaszt én sem bírnám. Az egyetem amúgy is arról szól, hogy új barátokat szerzel akikkel megpróbáljátok majd együtt átvészelni a nehézségeket a tanulásban és hidd el azt sem fogja jó szemmel nézni ezek alapján, ha egyszer egyszer elmész mondjuk bulizni a haverokkal, vagy közösen tanultok. Az olyan ember aki lehúz inkább ne is legyen melletted. Az meg tényleg nonszensz, hogy a párod családja is azzal traktál, hogy meg fogod őt csalni. Nekik van a legkevesebb közük ehhez és ha a párod hisz nekik akkor nagyon buta. A féltékenykedésnek nincs helye egy kapcsolatban szerintem. Nyilván a saját önbizalomhiányából fakad ez, de attól még nem nyomhatja ezt rád és ezt mondd is meg neki. Sajnos hasonló kapcsolatban éltem én is amikor egyetemre kerültem két évig húztam úgy, hogy se barátok se semmi. Aztán szakítottunk megelégeltem és rájöttem mi mindent hagytam ki azzal, hogy ezt nem tettem meg korábban. Én megmondanám neki, hogy vagy bízik benned mert nem adtál okot a bizalmatlanságra, vagy nincs dolgotok egymás mellett
2018. okt. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

Ez egy féltékeny, korlátozó barom, a családjával együtt, aki minden erejével azon van, hogy megtörjön téged, és véghezvigye az akaratát, vagyis azt, hogy otthagyd az egyetemet. Én elhiszem, hogy mikor összejöttetek még minden szép és jó volt (vagy csak annak látszot), de most már egyáltalán nem ugyanaz az ember, mint aki akkor volt. Te meg csak a régi dolgokba kapaszkodsz. Olyan személyt szeretsz, aki már nem is létezik.

De előre látom, hogy úgyse fogod kidobni...

2018. okt. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
*látszott
2018. okt. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

#7 Te jó ég.:( Na, én ezt nem akarom. Szeretem nagyon, de nem akarok elzárkózni senkitől miatta, mert az nem normális.

És ez az egyik fő probléma, hogy a szaktársaim elhívtak egy házibuliba hétvégére, ami jó, mert egyébként szét vagyunk szedve csoportokba és vannak olyanok, akiket még nem is ismerek, plusz sulin kívül amúgy is sokkal oldottabb mindenki. És ez teljesen kiverte a biztosítékot, pedig nemegyszer mentem a középiskolás barátnőimmel is szórakozni, nem értem, ez mitől lenne más... Ezerszer megkérdeztem tőle, mi ebben olyan elfogadhatatlan, de egyszer sem adott kielégítő választ.

2018. okt. 5. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!