Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kislánynak hív?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki udvarolgat, és sokszor úgy hív hogy kislány. Például tegnap írogattunk messengeren, és úgy bíztatott hogy "na hajrá kislány!". Nincs vele gondom, csak még soha nem becéztek így. Ez jelent valamit nálatok?

2018. okt. 11. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Kislányos a megjelenésed ? Kedveskedik szerintem.

32/f

2018. okt. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem van ebben egy jó nagy adag lekezelés, még akkor is, ha nála ez nem tudatos.
2018. okt. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Tiszteletlen, szexuális eszköznek használna. Engem is hívtak így, hát nem lett szép vége. Szerintem felejtős.
2018. okt. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Helyes válasz: Igenis bácsi kérem.
2018. okt. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedobear....


De amúgy viccet félretéve,szerintem csak becézget.

2018. okt. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
Engem a szeretőmpisisnek becez.... Van ez igy. 21 év van köztünk...
2018. okt. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koztunk nincsen korkulombseg. Viszont nem ugy hangzik mintha lekezelesbol mondana. Igen tenyleg van egy ilyen sugallata, viszont nehez ezt felteteletnem rola. Eleg intelligens es kedves ferfi. Egyebkent nem kislanyos a megjelenesem. :)
2018. okt. 11. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!