Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha két ember fiatalon összejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két ember fiatalon összejön, és eljön az "élni akarok még", és a "kötöttségkszaggató" időszak, akkor mit lehet tenni, hogy ne menjen rá mégse a kapcsolat erre?

Figyelt kérdés

2018. okt. 14. 01:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Ne tolunk vard az elhajlasi engedelyt...
2018. okt. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Nyitottá kell tenni.
2018. okt. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Sosem értettem, hogy az élet egyeseknek miért csak a jobbra-balra kefélést jelenti. Az ilyeneknek szerintem nem kellene kapcsolatba kezdeni. Én a párommal együtt is élek.
2018. okt. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Semmit. Ez az érzés csak az egyikben ébred fel. Szerinted hogy lehet azt beadni annak, aki szeret, és veled tervez, hogy te inkább dugnál fűvel-fával, és ő meg csak amolyan vésztartalék lenne, hogy ne ess po.fára, ha nem találsz jobbat? Mert valójában itt erről van szó. Nem elég jó neked, hogy megállapodj mellette.
2018. okt. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakit szeretek, akkor ő az életet jelenti számomra, tehát az élni akarok még, azt jelenti, hogy sok időt szeretnék vele tölteni, nem pedig azt, hogy a szomszéddal...

De ha egy kapcsolatban azt érzed, hogy nem élsz, akkor nem is szabad folytatni.

2018. okt. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az élni akarok baromság nálam azt jelenti, hogy a tudatom túl gyenge ahhoz, hogy kordában tartsam az állati ösztöneimet.
2018. okt. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez a gyk... Nem én vagyok így ezzel, hanem a barátnőm. De a sárdobálás máris elkezdődött. Miközben reakció jött, de válasz alig.
2018. okt. 14. 12:43
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem kell a gyerekszobábol házasodni az elsővel mert ugy illik ez a probléma gyökere ezeknél..
2018. okt. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ke#élni fűvel-fával.. vagy egyedül akar csavarogni,bulizgatni? 🤔
2018. okt. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#8 Hát nekem is, neki is volt azért már kapcsolatunk pár...


#9 Ő azt mondja, egyedül. Nem vágyik másra, és jó velem, meg minden, de egyedül akar lenni, meg hogy néha sok vagyok neki.

(Családjával szemben is nagyon kötelékszaggatóan, függetlenkedően viselkedik egy ideje.)

Szeretnék inkább partnerként, társként lenni ebben, aki támogatja a lelki viharait, nem pedig a rövidebbet húzni.

2018. okt. 14. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!