Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérdés amire nem találom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdés amire nem találom a választ. (? )

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy olyan párok találnak egymásra akiknek nem ugyan az a céljuk?

Pár példa. A lány gyereket szeretne már és közös életet egy háztartásban, míg a másik fél inkább kalcsolatot szeretne csak és nem vágná magát egyből nagy lépésbe.


Másik példa. A srác képtelen kimutatni az érzéseit szóban és tettekben is, mégis olyan párt talál magának akinek fontos, hogy éreztesse vele mennyire szereti, hogy büszke legyen rá, hogy igen is ő vele van.


Ez két külön példa, de a legjobb az egészben, hogy mindenkinél adott egy ember akinek pont az a célja amit szeretnének? Értem itt azt, hogy kimutatja az érzéseit, szeretne már gyereket és igen komolyan veszi ezt nem pedig fellángolás.


Előre is köszönöm a válaszokat.



2018. nov. 1. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Sajnos az emberek katasztrófálisan választanak párt többségében.
2018. nov. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Nem igaz hogy katasztrófa a párválasztás a többségnél. Én pont úgy érzékelem hogy 1-2 év buli egyutt, kirándulás aztán összeköltözés és gyerekvállalás. Vannak buta nők akik gyerekkel akarnak megfogni egy kiszemeltet, lebabáznak pár hónap múlva és csodálkozva néznek hogy egyedül maradtak. Itt a lényeg a türelem, nem lehet egyből komolyan tervezni, előbb ismerkedni kell, de csak olyanra szabad időt szánni aki hasonló gondolkodású.
2018. nov. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Kapcsolatfüggők. Nekik az tűnik a legrosszabb lehetőségnek, ha szakítanak és egyedül maradnak egy ideig. Sokan attól félnek, hogy örökre egyedül maradnak, ha abból a kapcsolatból kilépnek.

Így inkább úgy tesznek, mintha ez nem lenne akkora probléma, és remélik évekig, hogy a másik megváltozik, vagy meggondolja magát.

2018. nov. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem az a gond,h ilyen emberek találnak egymásra,hanem az,h együtt is maradnak és közben szekálják egymást és nem akarnak rájönni,vagy max már csak későn (mikor gyerek van) hogy mennyire nem birják egymás mellett és szakítanak.Egy kapcsolat elején még sokminden lutri,de pár hét,néhány hónapon belül azért ki szokott derülni ki mit akar a másiktól.Keresni kellene tovább a megfelelő párt és nem "kényelmes" embermódjára beperagadni egy ilyen huzavona kapcsolatba.Én olyat láttam már,h volt egy pár a nő a dominánsabb,férj kicsit papucs.Férfi mindent megcsinált amite a feleség kérte,gyakran túl is vállalta magát. Nem nagyon panaszkodott,legalább is másoknak nem.Évekig így ment,feleség nem dolgozott,mindig volt kifogás h ne kelljen mennie,ill jöttek sorba a gyerekek akiket szintén ő akart (ugy értve,h 3-at,amugy az anyagi helyzetüket tekintve elég lett volna egy).Sok év után a férj dobbantott, a gyerekekkel nyilván foglalkozik,csak már nem bírta.Persze van ahol fordítva,férfi a domináns akaratos. Egyébként egyszerű,h miért.Itt már leírták,h kapcsolatfüggés és emögött pedig pszichologiai problémák vannak.
2018. nov. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. Bevallom nekem ez eszembe se jutott. Ment a zöld kéz mindenkinek.
2018. nov. 1. 10:11
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Nem az egymásra találással van baj, hanem az együtt maradással. De nehéz józanul gondolkodni, ha az ember szerelemes. Vagy kapcsolatfüggő.

A másik probléma az önismeret hiánya. Ha én sem tudom megfogalmazni, milyen vagyok, mik a céljaim, csak sodródom, akkor könnyen találhatom magam egy olyan ember mellett, akiről váratlanul az derül ki, hogy nem illünk össze. Pl lehet eddig nem tudtam magamról, hogy nekem sok bókra, dicséretre van szükségem, csak akkor fogalmazódik meg bennem, amikor már lassan egy éve vagyunk együtt és semmi....

Tovább bonyolítja a dolgot a rózsaszín ködös időszak, mert akkor azért sokan bókolnak, udvarolnak, aztán meg semmi, elfogy a motiváció. Szóval sokszor 1-2 évbe telik, mire rájönnek a felek, hogy ez nem fog működni. A kérdés, hogy szakítanak-e akkor, vagy szenvednek tovább, mert könnyebb mártírnak lenni, mint szakítani. Ezért nem jó, ha egy kapcsolatba 1-2 éven belül jön a baba. Ez még az az időszak, amikor sok minden kiderülhet.

2018. nov. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Mekkora egy nyomorék társaság vagytok! Rosszat írtam hogy lepontoztatok? Tróger suttyók! :)
2018. nov. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Abszolút nem a kérdésre válaszoltál.
2018. nov. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!