Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos hogy kétségeim vannak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos hogy kétségeim vannak a pasimmal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A szexben is úgy érzem ő parancsol, olyan pózban kell lennem, ahogy ő akarja. Volt úgy beszélt valamiről, azt mondtam, hogy aha, erre mondja hogy azt kellett volna mondanom igen szívem. Meg ő azt mondta ha ő a szexben megtesz nekem mindent, ezért ő is elvárja hogy én tegyem meg neki, ezt gúnyosan mondva. Meg egyszer mondtam neki, hogy utálok főzni, erre mondja hogy ha mi majd együtt élünk is kell főznöm.
2018. nov. 1. 15:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én elhagynám, még mielőtt ki tudja mondani, hogy igen szívem... :D

Én őszintén félnék tőle, ha már most ilyen, milyen lenne később? Ha pl meghalnak a szüleid és egy ilyenre hogy fogsz támaszkodni? Hagyd ott, van jobb :)

2018. nov. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!