Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a gyerekeim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a gyerekeim apja füvezik?

Figyelt kérdés

Mielott osszejottunk is csinalta, de aztn leallt. Es nemreg ujra kezdte,viszont van egy 3 eves fiunk es most terhes is vagyok.

2 napja be van allva,most elkuldtem.

De tudom,hogy visszafog jonni,mert mindig ez van!

Mitcsinaljak?

Bevallotta,hogy fuggo es hogy nem akar leszokni mert szereti.

Anyumekkal lakom,de felek,hogy igy terhesen es kisgyerekkel mit fogok kezdeni. Hogy mibol tartom el oket.

Tzdom,hogy o sosem fogja letenni,mert nem us akarja. Beszeltuk mar ezt.. Es olyan gusztustalan..

Mitcsinaljak??



2018. nov. 11. 04:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Válás.

Megmondta, hogy nem is akar leszokni. Azaz a drog fontosabb neki, mint a saját családja. Gyerektartást kötelező neki fizetni.

2018. nov. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Legközelebb ne szülj narkósnak gyereket, főleg akkor ne, ha gosztustalannak tartod. A jelenre vonatkozólag meg vigyázz magatokra, vedd igénybe a szüleid segítségét, légy érte hálás, utána meg kapard össze magad.

32/f

2018. nov. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Vállalj egy 3. gyereket is neki, ha az első 2-nél még nem volt egyértelmű, hogy nem egészen apa típus, hátha a 3.-nál rájössz.
2018. nov. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fogadd el a helyzetet.

Ha neked ez így nem jó, akkor nem fog visszamenni.

Elküldted, hiába megy vissza, ha kitartasz a döntésed mellet, mert ahhoz ketten kellenétek.

Hogy miből tartod el őket, az nehezebb téma, nem tudom mihez értesz, milyen képességeid vannak, mit szeretsz csinálni, milyen lehetőségeid vannak. Egy dolog biztos, nem várhatod senkitől, hogy eltartson, eddig sem szabadott volna.

Ne várd, hogy bárki megmondja, hogy mit csinálj, főleg ne ennyi alapján, itt legfeljebb csak ítélkezni fognak a volt párod felett és feletted!

Egyébként csak a fű a probléma? Dolgozik? Szeretitek egymást? Gyerekkel foglalkozik? Ha szétmentek fizet gyerektartást és akar velük találkozni? Beszéljétek meg a többi opciót, hogy előtted és a gyerekek előtt nem csinálja mondjuk, vagy csak hétvégén csinálja. Nem egy durva cucc, lehet tudatosan kezelni.

2018. nov. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tehát ha jól értem, hogy mióta összejöttetek, abba is hagyta, és most került újra elő?


Inkább arról beszélj vele, hogy ha így van, hogy miért pont most került elő. Akik ennyire tolják azok nem véletlenül függők, menekülnek a probléma elől, és ez, hogy a fűhöz nyúlok könnyebb, egyszerűbbé teszi, mint az, hogy foglalkozzak vele, mert az nehéz, meg eleve nem aka benne lenni.


Szóval azt kérdezd meg, miért nyúlt hozzá ismét, mi a baj? Történt-e valami változás az elmúlt időszakban? Van-e valami ami, ami miatt szorong vagy kétségei vannak? Itt a 2. gyerek is. A fű csak a tünete valaminek, de a probléma forrását sem ártana tudni. Az ember nem véletlenül nyúl gyakran hozzá, és nem csak alkalomszerűen heccből..


Szóval első körben én ítélkezés nélkül leülnék vele és próbáld meg megnyitni, megérteni mi zajlik a kis fejében, mi nem jó. Aztán ha együtt akar működni vele,d ezen lehet segíteni.

2018. nov. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!