Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mi a megnevezése?

Figyelt kérdés
Mikor a párod rajtad vezeti le a frusztrációit,dühét és még ezt be is ismeri hogy ez tényleg így van de úgy mintha ez a világ legtermészetesebb dolga lenne.

2018. nov. 19. 20:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Olvastam a lelki terrorról de az teljesen más.
2018. nov. 19. 20:10
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Az ő betegsége érdekel, vagy a tiéd?
2018. nov. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Ha a te oldaladról kérdezed, akkor a megnevezés társfüggőség. Vagyis benne maradsz egy olyan kapcsolatban, ami szerinted szar, de ahelyett, hogy kilépnél, inkább a másik felet hibáztatod.
2018. nov. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ki mondta hogy még együtt vagyunk... :D

Ki mondta hogy ez velem történt meg...:D


Úgy szeretem mikor a "kérdésre válaszoltok!"

2018. nov. 20. 08:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi a megnevezése? Tessék?

Volt már, hogy a barátom kiakadt valamin, amikor épp nála voltam, igen én kaptam az ingerült hangnemet mert én voltam ott. De ez kb olyan mintha mérgesen elmondaná, hogy xy hogy felhúzta és képzeljem mit csinált, és hogy tehetett ilyet.

Ezt mért hívnám érzelmi zsarolásnak? Nekem adta ki, és szerintem ez tök természetes, hozzám közel áll. Én is neki adom ki, ha valaki vagy valami miatt mérges, vagy szomorú vagyok.

Utána bocsánatot kérünk a másiktól és ennyi, megy tovább az élet.


A világ legtermészetesebb dolga, hogy meghallgatod a párod. Szerinted nem?

2018. nov. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Itt mindenapos hisztiről és ingerültségről volt szó...

Nem arról hogy megbeszéljük a dolgokat vagy panaszkodunk a másiknak.

Itt konkrétan bevallotta a másik fél hogy rajta vezeti le a dühét mert hát valakin le kell vezetni!

2018. nov. 20. 11:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Passzív agresszió
2018. nov. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!