Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyakran úgy érzem, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakran úgy érzem, hogy ha szeretek valakit, azért bántást kapok. Miért?

Figyelt kérdés
gyakran azt érzem, hogy azért, mert szeretek, és őszintén szeretek, bántanak... méghozzá nagyon... és igazából ezt nem értem. miért kell bántani valakit, aki szeret??
2010. jún. 26. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:

egy kis infot kérnék.. így nem egészen értem a kérdést...

korod? nemed? írj 1 pl.-t!!

2010. jún. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ezt a helyzetet csak úgy tudom elképzelni, hogy 10-12 (max.14) éves gyerek szerelmes egy vele ellentétes nemű egyénbe, és ezt elmondta a haverjainak, akik kiröhögik és gúnyolódnak vele...
2010. jún. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem-nem-nem, félreértik az érzelmeim, nem tudják értelmezni, felfogni, és ezért belemagyaráznak minden rosszat... kiforgatják a szavaid, amik egyértelműek.
2010. jún. 26. 14:31
 4/5 anonim ***** válasza:
ird le a konkrét szitut:D ha itt nem küldd el priviben.. ezt igy nem értem,szal válaszolni se tudok
2010. jún. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is, mert ez így értelmezhetetlen...
2010. júl. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!