Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek míg?

Figyelt kérdés
Pasimnak gyenge pontja a nők s míg nem tudott teljesen jó útra térni. Kiderült mert kiszedtem belőle h mialatt együtt járunk chatelget az ex alkalmi partnereivel akikkel lefekudt h milyen volt stb. Aztán mindig elkezdi utalni magát amiért ezt csinálta. Arra fogja h míg nem szabadult meg teljesen s a gonosz szellemek akarják h ezt csinálja s h ne tudjon hűséges lenni stb. Adtam neki egy új esélyt egy utolsót s jól beolvastam neki h ha velem akar lenni mik a szabályok. Elkertem a jelszavait. Be tudok lépni az oldalaiba. Neki ez sz.. ul esik de hát tudja h elvesztete a bizalmam s be akarja bizonyítani h megváltozott. Keresztény felekezethez tartozunk. Legalábbis én tisztán élek. Ő meg... Na de most elment pasztorhoz meg bunvallast tett s küzd h ne essen vissza. Ezzel az a baj h már úgy küzd a paraznasaggal h van neki barátnője. S sosem gondoltuk volna róla. Olyan szelid meg minden. Cska senkinek nem merte elmondani mivel küzd. Ha ott hagynám megint vissza esne elvileg. De őszintén nem bízom benne de most már tudom ellenőrizni csak külföldi baráti vannak s mindig németül beszél mindenkivel én meg nem beszélek németül. Meg mostanra mindent kitorolt szóval nem tudom vissza nézni. Azt akit megismertem benne az olyan jó volt meg tökéletes volt a kapcsolatunk csak kiderult h milyen bűnökkel küzd s h megcsalt érzelmileg. Ahj azt se tudom mi a kérdésem nagyon magam alatt vagyok. De viszont annyi jót tett velem s mindig pozitív hatással volt rám kihozott a depressziobol is. Ha beteg voltam mellettem volt végig. Mindig mondja h hidjem már el h tenykeg engem szeret csak es velem akar élni s h már megvaltozik. Mit kéne tennem? Hagyom h bizonyitson aztán eldontom mert míg mindig bármelyik pillanatban ott tudom hagyni. Engem már az nem visel meg különösebben mint ez ami most van. Mert tudnám h én szakitok s azért mert egy tapló . Szóval várják míg újra csinál valamit s kidobom vagy tényleg megvaltozik s vele maradok?

2018. nov. 25. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A ti kapcsolatotok semmivel sem mas paraznasag amugy. Ugyanugy hazassagon kivuli kapcsolat :'D.

Bar, ez ugyis kamu.

2018. nov. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz benne bízni, és ellenőrizgeted, az nem kapcsolat, amire építeni lehet, csak vergődés. Keress olyat, aki hozzád való, hasonló "tiszta" élettel.
2018. nov. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem kamu,akkor te ritka gyökèr vagy,hogy ezt elviseled tőle.Nyilván nem fog megváltozni,te meg soha nem fogsz tudni benne bízni.Ennek így semmi èrtelme.
2018. nov. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu? Nem értem az ilyet. Ez egy döntés amit én meg hoztam régen h én nem leszek olyan mint más lányok s nem hagyom h elvegyék az ártatlanságom. Csak szövetségen belül ami a hazassag. Tudom ma már ritka az ilyen.
2018. nov. 25. 16:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt már egyszer megkérdezted csak máshogy fogalmazva. Akkor is oda meg vissza voltál a pasiddal hogy milyen szemét amiket most itt leírtál de jaj de hát te olyan nagyon szereted. Akkor türd el hogy ilyen mert változni soha nem fog.
2018. nov. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést egy hete is feltetted, nem kaptál elég választ, hogy ennek így semmi értelme? Ha most nem is csal meg, és megvárja veled a házasságkötést, akkor sem fogsz benne bízni a múltja miatt, és egész életedben remeghetsz, hogy mikor tér vissza a régi életébe. Még nem kötelezted el magad, gondold át hogy ez a kapcsolat téged boldoggá tesz, vagy sem, mert a házasság már csak megpecsételése annak, ami van, attól nem fog senki megváltozni.
2018. nov. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Addig olvastam el, hogy elkezdi utálni magát, meg a rossz szellemek mondják neki, hogy megcsaljon. Ne legyél már ilyen ostoba, légy szíves! Ezt komolyan beveszed? Akkor meg is érdemled, hogy újra és újra félremenjen.
2018. nov. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!