Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert viselkedik CSAK velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert viselkedik CSAK velem maskepp a ferjem?

Figyelt kérdés

Mindenki mindenhol allitja, es mondjak hogy ferjem milyen rendes, kedves, sehitokesz.Ha a csalad megyunk valahova is, mindig olyan kedvesen beszel ha talalkozunk ismerossel, es akkor nevet, vidam tud lenni. Vagy akar az utcan akar otthonrol is, a telefonba mindenkivel kedves, jo kedve van.

Velem ha itthon vagyunk, alig szol hozzam, ha szol is valamit csak bantas, belekot valamibe,nekem nem telefonal, nem tisztel.Ez azert hosszu ido ota mar kezd turelmetlenne tenni, mert fogalmam sincs mi a baja.

En hetkoznap dolgozni jarok, delutanonkent a hazi munka, a csalad.Hetvegen takaritas es csak a csalad kedveert mindent, a boldogsagert.

Szoval alig van telefon a kezembe, csak hetvegen.Parom imadja, szinte nemtelik el par perc es ismet kezben.


2018. nov. 25. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
menekul vmi miatt.
2018. nov. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Talán a Messengeren èrtekezik valami csinos,fiatal,egyedülálló kis tündèrrel...
2018. nov. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem szeret, de a felszínes jó vélemény róla fontos neki. Gondold át az egész kapcsolatotokat, miről szól, talán közelebb kerülsz a válaszhoz.
2018. nov. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.

Mindkettotoknek lehet igaza.Az, hogy amikor nagyon ritkan beszelgetunk, akkor is csak rolam mindig.O kerdez, barmire valaszolok.Legyen az m.hely, a multam, mit csinaltam itthon? DE ha en felteszek egy kerdest, pl merre volt reggeltol, v.barmi mast h.mit dolgozott, o soha nem valaszol, csak azt h. ez nem az en dolgom.Ennyivel lerendezi.Ot nem lehet kerdezni a multjarol, es a jelen pillanatrol sem.Nem tudom mit rejtegethet, talan emiatt nem akar velem kommunikalni.

2018. nov. 25. 16:02
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
És ti halál komoly házasok vagytok? Na neeeee!
2018. nov. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Van gyerek is? És miota vane ez így?
2018. nov. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is ilyen volt? Mikor, (esetleg miért?) változhatott meg? Miért nem menekülsz el?
2018. nov. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sajnos totál egyértelmű, hogy abszolút nem érdekled, nem szeret.
2018. nov. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 The pale emperor ***** válasza:
84%

Elhiszem, hogy belülről nem ennyire látni élesen az igazat. De le sem szar, nem érdekled, untatod. Azért ilyen otthon amilyen meg veled is. És azért "nem a te dolgod" mert van aki viszont érdekli és biztos, hogy volt már nem egyszer kivett szabadsága is amikor te vígan elvoltál otthon ő meg épp nem dolgozni volt. Deal with it.

Nekem egyszer mondana olyat a párom, hogy az nem az én dolgom biztosan elgondolkodnék rajta, hogy mi a bánatnak vagyok ezzel az emberrel együtt mégis meg úgy az egész otthoni viselkedése is mimdenkinek kristálytiszta csak épp neked nem.

2018. nov. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!