Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párom 40 éves.Kocsmázik.De annyira hogy pl nem képes egy moziba elvinni mert akkor nem ihat egész nap.

2018. nov. 26. 19:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Mit bammeg, ha ennyi eszed van hogy magadtól nem tudod a választ akkor maradj vele és szülj neki 12 gyereket, hadd szenvedjenek veled együtt még évekig.
2018. nov. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tudod a választ. Aki ilyen szinten alkoholizál, arra nem érdemes időt és energiát pazarolni. Mondanám, hogy ülj le, és próbálj beszélni vele, de ha ennyire nincs benne akarat, akkor teljesen felesleges.


Egy személyes megjegyzés: Aki kocsmázik, az alapból egy rongy ember a szememben. És most nem arra célzok, hogy megiszik egy kávét ott.


Edzés, meditálás, elmélkedés.


25/F

2018. nov. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Ha moziba nem visz el, akkor kérd meg a pia helyett vegyen 10 csomag chipset meg 5 liter ücsit aztán lehet tolni a felnőtt filmeket.
2018. nov. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Á...italt hozna helyette..és sajnos az utóbbi időben a szex sem működik. Mert szinte mindig ittas és nem megy neki a dolog.
2018. nov. 26. 19:19
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom már beszéltél vele a problémájáról...

Ha nem nagyon változtatott rajta eddig, akkor kezdj el hozzászokni ehhez, vagy gondold át, hogy mit szeretnél vele csinálni a jövőben. Ha ez jövőkép, hogy a párod hanyagol az alkoholproblémája miatt, akkor hajrá, szenvedjetek együtt tovább (nem sértésből mondom).


Ha nem tetszik ez, akkor idővel a szakítás fog segíteni.. persze abban az esetben ez elhúzódhat, ha még menteni akarjátok, és úgy látod, hogy próbálkozik.

2018. nov. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nincs igy rá szükségem..ezt meg is mondtam neki. Le is állt egy időre de 4 napja újra kezdte...pedig ennek igy nem lesz jó vége
2018. nov. 26. 19:37
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kèt lehetősèged van.Vagy lesüllyedsz a szintjère,ès te is emberi ronccsá válsz,vagy kidobod,ès elkezdesz normális èletet èlni-egy normális emberrel.
2018. nov. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 The pale emperor ***** válasza:
0%

Egyèrtelmű kamu/troll kérdés.


Következő!

2018. nov. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

5-ös voltam.


Elég sok embert láttam az alkohol miatt elvérezni..

Hidd el, nem vezet semmi jóhoz. Volt, ahol segíteni is voltam, és így és évek kellettek, hogy elszakadjon a két ember egymástól. Nem jó látni ezt. Sem az alkoholistát, sem azt, aki mellette szenvedve él. Azt meg főleg nem, mert ő meg nem tehet róla.

2018. nov. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem gondolja azt magáról hogy alkoholista. Am hivatásos sofőr teherautoval.De sajnos munka után első a kocsma. Segítenék neki, de viszont nem akarok mellette én is tönkremenni..aki meg azt írta troll kérdés- örülj neki hogy nincs ilyen ember a te környezetedben hogy ez neked ennyire hihetetlen.
2018. nov. 26. 20:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!