Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ronda férfiaknak csak akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda férfiaknak csak akkor lehet barátnőjük, ha gazdagok?

Figyelt kérdés
2018. nov. 30. 22:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
33%
Így van, meg ha jóképűek.
2018. nov. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
70%

Én ronda vagyok, de volt már barátnőm.. Régebben nem volt ennyire elcsesződve a személyiségem és nem volt ennyire romokban a lelkiállapotom így sikerült több lányt is behálóznom egy időre..


Van egy titkos B verzió is. Tanulj meg jól sütni és finom házsüteménnyiekkel/gumicukorral lehet a lányokat csalogatni, ha épp arról van szó. Tapasztalatból mondom, hogy erre harapnak. 🙄

2018. nov. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
95%
Ronda barátnőjük simán lehet.
2018. nov. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
84%
Egy újabb A szépség és a szörnyetegen szocializálódott versenyző. Nem, nem csak akkor.
2018. nov. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
92%

Igen! Ha nincs lóvéd akkor esèjtelen!

Úgy is ezt akartad hallani! 🤔

N27

2018. nov. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
30%

#1. Milyen egy, rondajóképű embör? :D

32/f

2018. nov. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
76%
Mint a medvedisznóember. Aranyos medve, csúnya disznó, és mégis emberi. :D
2018. nov. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
80%

Rondának születni egy lehetőség.

Én is sokat szomorkodtam amiatt, hogy nem vagyok elég vonzó, hogy nem tetszhetek annak, aki nekem tetszik, de pont ez tanítja meg az embert az elfogadásra. Engem már ovis korom óta elfogadásra edz az élet, mert oviskoromban volt az első nagy szembesülésem azzal, hogy nem vagyok kellően vonzó. Azóta pedig folyton ezzel szembesít.

Más megoldás nincs, csak az elfogadása. A teljes elfogadása annak, ami van. Ha ronda az ember, és emiatt egyedül éli le az életét, akkor annak. Az egyedüllét elfogadása. Az arc elfogadása a tükörben. Annak elfogadása, amit a jelen pillanat tartogat.

2018. nov. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
55%

Áááh ilyen 150%-os fószer... 😂

32/f

2018. nov. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
83%
#5 - tehát “eséjtelen”? Inkább ne szólaltál volna meg...
2018. nov. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!