Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A testverem nagyon el van keseredve, mert a baratnojenek az edesapja nem engedi hogy talalkozzanak, de mind2en nagyon szeretik egymast. Kerlek adjatok tanacsot, mit lehet ilyen helyzetben tenni?

Figyelt kérdés
Es hozzateszem a testverem nem iszik,nem cigizik,rendes munkahelye van,tenyleg nagyon kedves,muvelt,es meg sorolhatnam...De akkor miert?Ki volt ilyen helyzetben?Mi tevok lehetnek?
2010. jún. 27. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Én sajna voltam hasonló helyzetben, eleinte jó volt a kapcsolatom a szülőkkel, aztán az a baj volt, hogy sokat vagyunk együtt-- nagyon szerettük egymást. De a lányjobban szerette a szüleit mint engem. Szóval a kapcsolat szüleivel való sok küzdelem után véget ért:(

Megoldás: Az Igazi szerelem kibírja a nehézségeket. Megoldható a titokban találkozás, ha a szülők látják, hogy kitartóak akkor szerintem nem lesz gond.De ez lehet akár fél-1-2 év is. Hiszen ha a csaj szülei szeretik a csajt akkor azt is kéne szeretniük aki a csaj szeret és a csajt szereti. Ha pedig nem bírja ki a kapcsolat akkor jobb is hogy vége lett.

Kitartást kívánok, nem lesz könnyű de sikerülhet.

2010. jún. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az az egeszben a legdurvabb,hogy a tesom baratnojenek a fiu tesojaval jartam en regen 1 evig kb.Engem nagyon szeretett az annya apja.A tesom meg nem is latta es igy ellene van,de miert?Lehet csak kimutattak a szulei abban az idoben hogy birnak engem?Bar nem hiszem,mert ez nem olyan volt.Amugy a csaj nagyapja fordult ellene a tesomnak,es szerintem o fecsegett vmit a lany apjanak.... Nagyon sajnalomk oket,pedig annyira szeretik egymast:(Azt mondta a csaj apja hogy ezekutan meg ide se,marmint ebbe a faluba sem engedi a csajt.(itt lakik a nagynennye).Mitevo lehet?:( Annyira rossz latni,hogy el van keseredve a tesom is meg miinden.(tesom 21 a baratnoje 18 eves)
2010. jún. 27. 10:16
 3/4 anonim ***** válasza:

hasonló helyzetben voltam már én is. a megoldás az hogy szakítani kell. ahol nem kellesz, ott kár könyörögni, a lány meg a tesód is majd kiheveri. mindenesetre az ilyen szülőket karóba tdunám néha húzni.

szerintem a legjobb megoldás az lenne, ha atesód hanyagolná a lányt. mondja meg a lánynak hogy ha ilyen szülőkkel semmi kedve közösködni, ismerkedni. így a lány látja hogy a tesód büszke, nem alázkodik meg, és a saját szüleit fogja hibáztatni (így talán ki tud harcolni valamit náluk!). ellenkező esetben nem fog történni semmi! azért mert a legtöbb ember egy gyáva p.cs, a többségnek valami erőszakos sokkhatás kell, hogy végre megmozduljon és lépjen valamit. így látatlanban is megkockáztatom, hogy a lány nem is mert annyira nagyon vitázni a szüleivel a dologról....ezért kell őt kilökni a holtpontról

2010. jún. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én már akkor nem bonyolódok valakivel komoly kapcsolatba, ha szüleim ellenzik. meg így nem is jó szerelmesnek lenni.

de mivel említetted a munkahelyet, így azért elég érdekes, szerintem egy felnőtt embernek joba van dönteni.

2010. jún. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!