Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem burkolt beleegyezés?

Figyelt kérdés

Elég a sok piszkálásból barátnőm felé. Hogy segítsen ,miert nem csinálja ezt meg azt, miért nem veszi észre a dolgokat. Mindig szóvá teszik ha vlmit nem ugy csinal ahogy szerintük kéne.


Szóltam errol anyunak h mostmar eleg. Mondtam neki h mar a szakításon is gondolkodtam ha ennyire nem szívlelik öt, csak h fejeződjön mar be ez az egesz- mondtam legfeljebb egyedül maradok- erre a válasza anyunak az volt h miért maradnál egyedül..,

Nekem teszik szóvá h már megint mi a gond vele.


2018. dec. 6. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést elég zagyva.. De ha neked Anyuci választ nőt maradj inkább Anyucival..
2018. dec. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazábol azt valaszolta arra mikor mondtam h inkább szakítok h nem maeadok egyedul akkor sem; es ez nekem olyan mintha nem banna ha szakítanánk..
2018. dec. 6. 21:56
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen anyuci úgy gondolta, hogy nyugodtan szakíts, attól nem fogsz egyedül maradni. Találsz majd jobbat. (Aki neki jobban megfelel)


Én megmondanám neki, hogy nem ő fog vele élni hanem én vagyis nekem kell, hogy megfeleljen. Ha meg nem érti meg attól még a lány a barátnőm marad csak épp majd nem fog hozzájuk járni.

2018. dec. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
És felnőtt férfinek Anyuci ad engedélyt szakitani v összejönni? Fogyatékosok a mai pasik h ilyen szinten nem tudnak leválni az anyjuk melléről még sajnos 30 40 éves férfiak se saját tapasztalat..
2018. dec. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Mi a franc köze van anyádnak ahhoz, hogy mit csinál a barátnőd? Nem a barátnődnek kéne ilyenkor búcsút mondani, hanem anyádnak. Felnőtt ember vagy, legyen már a párod az első. Ne haragudj meg de édesanyád idióta.
2018. dec. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne hagyd, hogy ide-oda löködjenek! Vagy ne legyen (ott a) barátnőd! A következővel is lesz bajuk, nyugi.
2018. dec. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Az 5-osnek van igaza. Kiegeszitenem azzal, hogy te is idiota vagy, ha anyad nem normalis viselkedese miatt a baratnodet akarod elhagyni. Normalis ferfi kiall a parja mellett, es megvedi mindentol/mindenkitol. Meg jo, hogy igy verszemet kap az anyad, ha felveted neki azt a lehetoseget, hogy elhagyod a csajt, akit o utal. Pont az ellenkezojet kene csinalnod: elmondani anyadnak, ha nem hagyja beken a valasztottadat, akkor teged is elveszit...
2018. dec. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Burkolt beleegyezès? Neked tán szülői beleegyezès kell a társas kapcsolataidhoz? Atyaèg....

Neked a párod mellett kellene kiállnod, nem azt hangoztatni, hogy akkor elhagyod, mert nekik nem tetszik....

El sem akarom hinni, hogy ez egy felnőtt fèrfi kèrdèse. Számolom.

Remèlem barátnőd hamar kapcsol ès kidobott a fenèbe, kène a franciák ilyen csecsen csüngő óriásbèbi.

2018. dec. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Barátnődnek ha van esze otthagy titeket a francba. Idióta család, boldogítsátok egymást jó sokáig. Csak mást kíméljetek meg magatoktól!
2018. dec. 7. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Remélem nem vagy több 14-nél.

Ha igen, akkor inkább már most hagyd ott a barátnőd akkor legalább megadod neki az esélyt, hogy férfit találjon.

2018. dec. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!