Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van párom, de vonzódom valakihez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van párom, de vonzódom valakihez?

Figyelt kérdés

6 éve élek párkapcsolatban. Nem szokott előfordulni, hogy megtettszen valaki, egyáltalán nem vagyok szociális típus, nem is járok el sehová, munkát, egyetemet leszámítva.

Barátaim sincsenek, csak ketten, már 5-6 éve, de velük sem vagyok napi kontaktusban.

Olyan 2 hónapja jött egy új srác a csoportunkba egyetemen, lassan ugyan, de összebarátkoztunk.

Eleinte csak annyi volt, hogy néha bent maradt velem elmagyarázni ezt-azt, ma pedig exkurzióra mentünk (az egész csoport), és egész idő alatt együtt ültünk, hülyéskedtünk. Nem történt semmi, csak olyan apróságok, hogy igyekezett úgy ülni, hogy hozzámérjen, illetve egyszer megfogta a kezem, hogy furcsa, hogy nekem nem hidegek a kezeim (hideg volt odakint).

Neki nincs párja. Egyszer merült csak fel, hogy kedvel, de megmondta, sosem kezdene ki olyan nővel, aki kapcsolatban él, nem akar a felesleges harmadik lenni.

Én sem szeretnék járni vele, mivel fiatalabb nálam (3 évvel), meg nem hiszem, hogy ez működne, viszont nagyon vonzónak tartom, jólesett közel lenni hozzá.


Természetesen ez a mai nem fog megismétlődni, nem szoktunk egyetemen kívül beszélni vagy találkozni, ma is nyilván csak azért volt bátrabb kicsit, mert egyetemen kívül voltunk, illetve közel 10 órát egy légtérben.


Jólesett ez az egész, de lelkifurdalásom is van miatta.


Valóban megcsalásnak tekinthető már ennyi is?


25n


2018. dec. 7. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
nem is járok el sehová, munkát, egyetemet leszámítva. Nem csodálom h kezdődnek a bajok máshoz vonzódsz.... Én begolyóznék ilyen beszűkült élettől 25 évesen, max 80 évesen akarok így élni.. :(
2018. dec. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából én mindig ilyen voltam, jólérzem magam egyedül, nem igénylem a társaságot. Ha vannak is programjaim, csak egyszemélyesek.
2018. dec. 7. 18:25
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Nem értem az ilyen embereket,semmi élet ez kb vegetálás számomra. :( Akkor meg minek a párkapcsolat is vagy ott is jo egyedül egy személyesen?..
2018. dec. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem kell ilyen téren megérteni. Autista vagyok, szinte nincs igényem szociális kapcsolatokra.


A párkapcsolatom meg azért van, mert szeretem a párom. Nyilván nem véletlenül vagyok ugyanazzal a személlyel 6 éve. Nem tudnám elképzelni, hogy mással éljek együtt, vagy ha valaha szétmegyünk, még egyszer komolyan kezdjek valakivel.

2018. dec. 7. 18:34
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak felszínes emberek, akik nem képesek felfogni, hogy az ő életüktől, egészen más életet élők is teljes és boldog életet élnek. Mit lehet mint együtt érezni az ilyen szűk látókörű emberekkel.


Ha jól értem akkor semmiféle, testi kapcsolat nem jött létre egy kis kéz simin kívül. Ez azért még nem számít megcsalásnak. DE, engem férfiként zavarna azért ha a barátnőm kezét a kollégái/csoporttársai simogatnák és ő nem húzódna el ettől határozottan és nem mondaná meg az illetőnek, hogy ilyet többet ne csináljon.


Bocsánat az általánosításért de mint minden nőnek neked is jól esik az ha kedvesek, figyelmesek és érdeklődőek feléd a férfiak. Ez még nem bűn, de mondhat akármit a srác, ha nem utasítod vissza határozottan a próbálkozásait azt értelmezheti jelzésnek, hogy nem bánod, hogy közeledni próbál feléd.


Nem mindegy, hogy az a "vonzódás" pontosan milyen is. Bejön neked szexuálisan? Nagyon szimpatikus, otthon is csak rá gondolsz, az egyetemen is mindig a társaságát keresed? Csupán egy szimpla barátként jön be, akivel nem feküdnél le?


Semmi gond ha a barátodon kívül más is szimpatikus, teljesen természetes, hogy a barátodon kívül más is bejön szexuálisan. Ezek teljesen mind egyek, mert úgyis a te egyéni döntésed, hogy félrelépsz-e vagy sem. Ha hűséges akarsz maradni akkor lehet akármilyen jóképű vagy helyes, akkor sem lépsz félre.


A furcsa az, mintha te sem tudnád, hogy most jogosan van-e bűntudatod, baj-e, hogy vonzódsz hozzá, sőt már azon is elgondolkodtál, hogy miért nem akarsz vele járni. Ha nem lenne 3 évvel fiatalabb és működhetne a dolog akkor dobnád azt az 5-6 éves kapcsolatot? Kicsit mintha ez jött volna le abból ahogyan itt elmondtad a dolgokat. Bár mivel mondtad, hogy autista vagy így nem tudom, hogy a te esetedben másként kell-e értelmezni ezeket a dolgokat.

2018. dec. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem mindegy hogyan vonzódsz hozzá. Nekem a barátom testvére az aki bejön de szexuálisan sosem vonzódtam hozzá. Csupán jófej és élvezem a társaságát na meg persze helyes.
2018. dec. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tedd fel magadnak a kérdést, neked hogy esne, ha a párod is igyekezne úgy ülni, hogy hozzáérjen egy másik lányhoz, illetve valami buta kis ürüggyel megfogná a kezét, és úgy mellesleg nagyon vonzónak is tartaná az adott lányt. Hogy érzed, lenne miért aggódnod?
2018. dec. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

5-ös, nem dobnám el a kapcsolatom senkiért (maximum akkor szakítanék, ha köztem és a párom között lennének komoly problémák).


7-es, nem teljesen helytálló a hasonlat, mivel ezeket nem én kezdeményeztem, hanem a srác. De nem tudom, hogy éreznék, ha egy lány csinálná ezt a párommal. Sok mindentől függ.

2018. dec. 7. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!