Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon rosszul jött ki ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rosszul jött ki ez az egész szituáció a nyaralás alatt. Szerintetek a csaj nagyon vérig sértődhetett? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Szóval arról lenne szó, hogy volt egy barátom majdnem 3 évig. Amikor is az egyik legjobb barátnőm(már persze nem az!) rámászott, és simán lenyúlta tőlem. Ennek már több mint 3 hónapja. Akkor nagyon összevesztem a csajjal, és az exemet sem akartam soha többé látni. Azóta együtt voltak...

Voltam nyaralni unokanővéremmel egy hetet. És persze miért is ne, a volt barátom, a drága barátnőm, és még 2 haverom ugyan abban a hotelban szállt meg, mint mi, ráadásul ugyan azon az emeleten. Én inkább nem is vettem róluk tudomást, mintha csak ott sem lettek volna sehol.Aztán elaludtam egy nap a parton, és egyedül maradtam. Odajött hozzám a volt barátom, és felkeltett, mondta hogy dumáljuk meg ezt az egészet.(Ez az egész persze az alatt, hogy a nője meg a haverjai éppen pancsoltak valahol). Nem akartam menni, nem nagyon voltam kiváncsi rá, a magyarázata viszont annál inkább érdekelt. Elmentem vele, megittunk egy üdítőt, közben elmondta, hogy nem is akart tőle semmit, csak rámászott a csaj, és mivel én egyből félre értettem az egészet, nem is tudta megmagyarázni, mert nem adtam neki rá lehetőséget(ami igaz, de akkor miért maradt a csajjal?)Arra annyit mondott, hogy ő soha nem mondta ki hogy járnak, és a csajt most is csak úgy hozta magával, mint havert. Mondjuk az tény, hogy akárhányszor láttam őket, soha nem fogták egymást kezét meg semmi. Na de akkor is, ez azért így elég durva...Aztán mondta, hogy ő szeretne velem kibékülni, és hogy gondoljam át. Egy 2 nap múlva megint odajött, és kérdezte hogy akkor mi legyen.Igazából én mindig is szerettem, és soha nem tettem magam túl rajta, így úgymond kibékültem vele.Aztán onnantól mindig hívott minket magukhoz, és a volt bnőmnek ez egy cseppet sem tetszett. Folyamatosan mondta a magáét, meg be volt durcizva.Aztán amikor mondta neki a "barátom", hogy soha nem voltak együtt, el is ment. Aztán minden nap nagyon kb így telt el, és ez nagyon jót tett a hangulatnak. Mit csinálhatnék szerintetek a csajjal? Előre is köszi! 18/L


2010. jún. 27. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A csajjal?

Őszintén, még érdekel, hogy megsértődhetett-e azért mert visszaszerezted a pasid, amit mellesleg ő nyúlt le:D ??

Ah ez vicc:D

Szard le magasról:D S lehetőleg dörgöld az orra alá, hogy a húzása nem jött be:)

18L

2010. jún. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit kéne csinálnod vele? Leégette saját magát, most jól megkapta, örülj neki, hogy nem kellett lealacsonyodnod az ő szintjére. Ha a barátod előtte is és mások előtt is felvállal téged, nincs semmi baj. Próbálj meg bízni benne. Ha lett volna valami köztük, a csaj úgyse tudná eltitkolni, csak azért is szúrna rajtad.
2010. jún. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jó persze, de ha nem teszek valamit, akkor tuti megint az lesz, hogy le akarja majd nyúlni, és én félre értek mindent, és megint annyi nekem meg a barátomnak!

De köszi a választ, lehet tényleg nem is kéne vele semmit csinálni:)

2010. jún. 27. 14:38
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok:D

Még szép h nem :D

Ha a barátod visszament hozzád, és nem volt köztük semmi, a leírásod alapján nem a csajon múlt. Szóval nem hiába hagyta ott a szukát és választott téged.:P

Legyél magabiztosabb:P

2010. jún. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát én már nem tudok...

Nem tett jót az önbecsülésemnek az a három hónappal ezelőtti akció:D

De majd visszarázódok biztosan...És köszi a választ:)

2010. jún. 27. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!