Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Párommal pár hónapja vagyunk együtt, ő külföldön dolgozik. A kezdetekben naponta beszéltünk telefonon, irásban persze folyamat. Utána mikor kint voltam nála, mintha valami megváltozott volna.. A hívások száma lement 2-3 napontára, meg amugy is furcsa volt. Mikor nála voltam minden szép és jó volt, boldogság, szerelem, szeretkezés folyton. Azóta nem rég voltam nála ismét,minden szinte az ellenkezöje,jól megvoltunk, viszont a szeretkezések száma is megcsappant, nem azt mondom, hogy csináljuk mint a nyulak, de fiatalok és elvileg szerelmesek vagyunk. Közös jövőt tervezünk, lassan egy hete pedig csak irásban beszélünk, sokat dolgozik, fáradt stb. Amit megis értek és el is fogadok, viszont mivel nőből vagyok kavarognak a fejemben a gondolatok.. Ma azt mondta, hogy egy darabiig csak heti 1-2x fogunk tudni telefonon beszélni.. Szóvá tettem, hogy kétlem,hogy csak 5perce van, hogy megkérdezze, hogy mivan velem.. Erre azt kaptam, hogy ö ezt nem akarja hallgatni, döntsek, hogy maradok vele vagy keressek valakit magamnak.. Nagyon szeretem, söt merem azt mondani, hogy ilyen szerelmes se voltam még, de közbe meg baromira fáj amit kapok, hol ott szerintem én nem érdemelném.. Próbálok ki tartani mellete és a kapcsolatunk mellett mert fontos ö számora. Szerintetek mit csináljak? Már azt is 2x átgondolom, hogy kérdezzem meg töle azt, hogy miujság? Elhagyni viszont semmi képp sem szeretném
2018. dec. 9. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert hát csak ez az egy hal úszkál a tengerben :D

És neked meg az kell, aki xarik a fejedre, meg más qr, egyértelműen :D

U play urself :D

2018. dec. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Őszintén? Megkapta tőled,amit akart most meg már púp vagy a hátán. Ha az elején mindig ráért most miért is nem? Akkor is dolgozott. Persze egy kapcsolat eleje másabb mint a többi idő természetes szerintem ha kicsit megcsappan a dolog de nem drasztikusan. Pl napi 5szeri hívás ha lecsőkken 1-re vagy 0rá az azért intő jel. Probálj meg vele erről beszélni ha legközelebb találkoztok. Ha nem megy akkor kénytelen leszel elhagyni.
2018. dec. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hat figyelj.. vannak itt akik azt mondjak, hogy nem is fontos naponta beszelni telefonon, ne logjatok egymason...stb. de nalatok nem ez a helyzet, mert kezdetben minden nap beszeltetek telefonon. Latszik, hogy mar nem erdekled annyira, ez a nincs idom duma pedig kifogas. En fel eve vagyok egyutt a parommal,mi is tavkapcsolatban vagyunk, bar szerencsere csak 180 km van kozottunk, es csutortoktol hetfoig egyutt tudunk lenni minimum. Rengeteget ingazunk egymasert, van, hogy tolem megy dolgozni reggel a meloba, vagy en tole a suliba. Es meg ennyi talalkozas mellett is szinte minden nap telefonalunk, siman meg lehet oldani, pl munkabol hazafele setalas kozben, bevasarlas kozben,stb. Konkretan fozes kozben/takaritas kozben/furdes kozben is siman lehet telefonalni akar kihangositva. En a helyedben beszelnek vele megegyszer, megkernem h valtoztasson, es ha nem,akmpr tovabblepnel,barmennyire is faj. Aki szeret teged annak nem megterhelo kapcsolatban maradnia veled, hanem termeszetes es magatol erthetodo.
2018. dec. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

En a helyedben nem keresnem tobbet, ha pedig o keresne, akkor rovid es lerazo lenbek vele. Ha rakerdez, hogy miert vagyok ilyen, akkor elmondanam, hogy mi bant

Nem fog valtozni, azt varja, hogy te dobd ki ot, hogy ne neki kelljen kimondani, hogy vege. Tipikus. Sajnalom

2018. dec. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de nem kellesz neki. Simán lehet neki más kint, te meg már nem érdekled.

Egyértelműen nyűg vagy neki.

Helyedben nem is keresném, no comment az ilyen pali...

30N

2018. dec. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

tulsagosan oda.voltal erte. Ezt egy srac sose szabad erezze . Mar megvagy neki es nem vagy erdekes .

Ne tedd elerhetove magad, vagyis tegy ugy mint o. Ha o nem kerese te se tedd. Ha nem hiv te se tedd. Egyszeru .. Ne akard tul nagyon.

2018. dec. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!