Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom aztmondta hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom aztmondta hagyjam végre élni:S mit csináljak? (lent)

Figyelt kérdés

Beszélgettünk msn-en.. ő közbe játszott valami játékkal és szóvá tettem hogy mér 30 percenként ír.. Erre elkezdi mondani hogy nem azért van fenn msn-en hogy mindig velem beszéljen. És a barátai sokkal fontosabbak neki mint én. Meg ha velük van ne keressem telefonon, hanem HAGYJAM ÉLNI!!

Ez nekem nagyon rosszul esett és már 4 napja csak ezen töröm a fejem hogy mit csináljak. (persze élőbe tök kedves. mintha semmi sem történt volna) Segítség :(


17/L


2010. jún. 28. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell teljesen ráakaszkodni. Tényleg hagyni kell élni, a férfiaknak is szükségük van egy kis szabadságra, nem csak a nőknek. Vannak olyan napok, amikor inkább a haverjaival lógna. Meg gépezne. Na és??? Mi vagy te, pióca?
2010. jún. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
de ha azt mondja, hogy neki sokkal fontosabbak a barátai... hát nem tom... én ilyenért már dobnám a pasim, ha nem vagyok elég fontos neki, minek lennék vele...
2010. jún. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pff, még csak 17 évesek... Ebben a korban még jó hogy inkább a haverjai fontosak, meg a számítógépes játék...
2010. jún. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

igen.. de utána meg olyat mondott h nem fontosabb semmi. csak ideges volt.:S


de nemtudom milegyen:S

2010. jún. 28. 16:57
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Hát, úgy tűnik a barátod még túl éretlen ahoz, hogy leüljetek és megbeszéljétek a dolgot. Szerintem hagyd a francba. Lehet nem kellene ilyet írnom, de keress egy idősebb pasit, nagyobb az esélye, hogy érettebben fog viselkedni. (Persze nem 100%)
2010. jún. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát ő azzal jött h "normálisan leírtam hogy mit akarok, nem tudodm miért kellett egyből felkapnod a vizet. én meg akartam beszélni". de szerintem ez bunkó volt: "figyelj, szerintem ne várd el 1 pasidtól se hogy mindenmásodpercbe veled beszéljen. tudod nekem is van életem. haverok foci stb.. de sztem kérdezd meg anyádat erről a (hagyd a fiút élni) dologról. nekem fog igazat adni.;) csak 1 kis jótanács;) " szerintetek?:S
2010. jún. 28. 17:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Érdekes hozzáállás. Valószínűleg még nem érett meg egy "komoly" kapcsolatra. Ilyen hozzáállással nagy a valószínűsége, hogy csak azért kell neki barátnő, hogy el tudja tölteni azt az időt, amikor nem a haverjaival lóg, vagy éppen nem jut a számítógéphez, hogy játszhasson.
2010. jún. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ajj ne hallgass már ezekre... ha játszik, persze, hogy ritkán válaszol, hagyd akkor békén. Amikor veled van, úgyis rád figyel, nem? A fiúk nehezebben figyelnek több dologra egyszerre, és én is fel tudom b@szni magam, amikor csinálok valamit ezerrel, és vki közben felhív vagy b@sztat vmi hülyeséggel. De ez nem ellened irányul. Az meg h a barátai fontosabbak valszeg csak azért mondta mert ideges volt, de azt írtad, hogy utána azt vissza is vonta. Ne idegesítsd ezen magad, fogadd el h amikor játszik, akkor játszik :) Tényleg hadd legyen egy kis saját élete is, ne mindig veled kelljek, hogy foglalkozzon.

Emiatt sztem hülyeség lenne szakítanod vele, minden jót!

17/F

2010. jún. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt én is utálom, hogy ha a barátnőm pont akkor ír rám, amikor játszom :)

21/F

2010. jún. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nézd az sok embernek nagyon zavaró tud lenni, ha valaki folyton a nyakán lóg. Mert bár emberek vagyunk tehát társas lények, attól még van, hogy egy adott személlyel vagy éppen senkivel nem akarunk beszélgetni. Ez nem baj.

Viszont az, hogy idegességében olyat vág a fejedhez, hogy a barátai fontosabbak, szerintem kicsit gázos.

2010. jún. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!