Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinyalt. Hülye r*bancnak érzem magam. Helyes ez?

Figyelt kérdés
14 vagyok,ő 19. 1 hónapja és 1 hete vagyunk együtt. Tegnap nagyon felizgatott és azt vettem észre hogy már lent is van a bugyim. Nem akarok még lefeküdni vele de nagyon közel jártunk már.. Mit csináljak,hogy ne legyen ez?Nem akarok erről beszélni vele,nagyon szégyenlős vagyok. Hogy jelezzem,hogy ne csinálja? és ha már felizgultam akkor nem biztos hogy magamnál vagyok és esetleg olyat csinálok amit nem akarok.. Segítsetek!!
2010. jún. 29. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
19 éves, mit vársz tőle, hogy tipi tapi dinót játszon?
2010. jún. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
tudom milyen ez.. egyszerűen mond el neki!! nincs olyan hogy szégyenlős vagy! erről muszűly vele beszélned..hogy te nem akarod még a sexet,és ha szeret téged,akkor ezt fogadja el..Mond neki hogy Attól méf pettingelhettek,meg ilyenek.persze csak ha te is akarod..
2010. jún. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Minek kezdesz 19 évessel, kislány?
2010. jún. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
14evesen meg fiatal vagy a sexhez. Varj vele.az h kinyalat...hat egezsegedre. Etol nem tagy ribanc
2010. jún. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem se 19 évessel kéne kezdened, bár ebben elsősorban a srác a hibás. Sosem értettem, miért a fiatalabbak kellenek nekik.

18/L

2010. jún. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
jelentsd fel a csávót,szeretik benn a pedókat...
2010. jún. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
szerintem meg csak dugni kelesz a fiunak...
2010. jún. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

Egyszerűen mondd meg neki, hogy még nem akarod


16:15

Mert nektek nőknek az idősebb férfiak kellenek;)


21F

2010. jún. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
A szégyenlősség csak abban nyilvánul meg, hogy nem beszélsz róla? Akkor nem voltál zavarban amikor lekerült rólad a bugyi? No meg akkor amikor nyalta a p_nádat? No és te mit tettél közben? Jobb lenne mégis beszélgetni, megegyezni, hogy miben meddig mehet el.Aztán vagy elfogadja, vagy nem. Egyébként ebben még nincs semmi ribancság. Kóstolgatjátok egymást.
2010. jún. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
Figyelj! Ha nincs annyi bátorságod, hogy megmond neki, hogy nem vagy rá felkészülve, akkor van egy rossz hírem: MEG FOGNAK HÁGNI! Szal döntsd el mit akarsz.
2010. jún. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!