Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal beszélgettünk az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal beszélgettünk az exekről, azt mondta, hogy olyan durván vonzódik az egyik exéhez így 4 év után is, hogy nem merne vele találkozni, mert biztos szex lenne belőle, de már nem szereti, ti mit szólnátok?

Figyelt kérdés

Egyfelől megnyugtatott, hogy nem szoktak beszélgetni, csak szülinapkor, karácsonykor felköszöntik egymást, másrészt viszont azt mondta hogy közösen megegyeztek, hogy nem fognak találkozni, mert mindketten tudják, hogy szex lenne belőle, de nem működne a kapcsolatuk. Nekem ez hihetetlenül rosszul esik és habár jól esik, hogy őszinte volt, nem tudom ezt mire vélni!

Azt mondja hogy természetesen már nem szereti, és bennem minden megvan-amire szüksége van, de szinte csak erre tudok gondolni :/

Nektek hogy esne? VOlt már valakinek hasonló esete?



2019. jan. 21. 12:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Ostoba a párod. Minek van veled, ha más ébreszt benne ilyen erős nemi vágyat?
2019. jan. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%

Ezért nem kell ilyen dolgokat feszegetni, most kreáltál magadnak egy problémát, ami miatt majd pörgetheted magad jó sokáig.

Próbálj másra is gondolni és tanulj belőle.

2019. jan. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%

Ezêrt nem értettem soha miért olyan fontos tudni az exekről,hogyan ês mi volt.Ahogy most Te is csak magadat szívatod.Ha úgy veszük megérdemled.De a pasid se nagyon kegyetlen egyébként,talán befoghatta volna a szâjât.


Bár nekem eszembe se jut tudni az előző barâtnőkről,de ezek után én nem akarnék a pasival lenni,összefuthatnak az utcán véletlenül is,és akkor simán lefeküdne vele?Gyönyörű.

2019. jan. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
A nők többsége nem tudja szétválasztani a szexet és a párkapcsolatot, a férfiak meg igen. Mivel női aggyal vagy megáldva, ezt soha nem is fogod megérteni. Legalábbis ha nem próbálsz meg férfiként gondolkodni. De az meg nehéz, a nők többségének nem megy.
2019. jan. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Le is út fel is út! Aki ilyen nyomorék ösztönlény az nem hozzám való...
2019. jan. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
Te vagy a szamár a ló helyett. Keressen olyat, akivel működik a kémia is és összeillenek annyira, hogy együtt tudjanak élni. Nekem is van olyan férfi az életemben, akivel nem lehetne összezárni minket egy szobába, és inkább elmenekült, mert mindketten házasok vagyunk, tudom hogy szereti a feleségét, és abban is biztos vagyok, hogy volt olyan, amikor annyira rám volt izgulva, hogy helyettem az asszonyt döngölte meg, mert este még letépte rólam a ruhát neten keresztül, reggel meg inkább kidobott az életéből. Hát, ha ez jó a feleségének. Igaz, ő nem tudott rólam te viszont tudod mi a helyzet...
2019. jan. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Ebben az egészben csak az volt a rossz, hogy elmondta.

Szerintem neked is van még olyan ember a párodon kívül, akivel lefeküdnél bármikor, HA nem lenne a párod.

Én nő vagyok, de nekem van ilyen, ráadásul nem is egy (exek, plátói dolgok). Nem vagyok kva, de vannak bennem nemi vágyak, szerintem ez normális.

Akkor egy pasiban meg hogyne lennének meg ezek. Csak persze jobb magában tartania az embernek, mert rossz érzéseket kelthet. De attól még nem jelenti azt, hogy téged nem kíván.

2019. jan. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

Iaaaaa. Iaaaaaa.

🐐

Nincs szamaras emojim, jo lesz neked a kecske is. Neked ugy is annyira magas az igenykuszobod h csak na...':D

2019. jan. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
mi lett veletek?
2021. júl. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
azota megszakitotta a kapcsolatot az exeivel es mara mar teljesen tul tudtunk lepni ezen.
2021. júl. 26. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!