Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én rontottam el?

Figyelt kérdés
A barátommal már 3 éve együtt vagyunk, voltak már nagyobb vedzekedeseink mégis együtt maradtunk. A hétvégén szülinapom volt ezért várni akartam azzal, hogy elmondjam neki beszélek egy fiúval (nem kell rosszra gondolni csak beszélgettünk de a srác annak ellenére,hogy barátnője van még akarja mutatni a lakásukat stb) azért nem akartam előbb, hogy ne a szülinapomat basszuk el egy veszekedéssel, lehet önző dolog de szerettem volna egy szép napot. Erre most úgy osszevesztunk, hogy ilyeneket vág a fejemhez hogy nekem biztos van más, nem lehet bennem megbízni és most igazából nem tudom mit tegyek, meguntam már ezt a gyanusitgatast, tiszta a lelkiismeretem és ezt megmondtam neki is de közben mégiscsak csalódott vagyok még szomorú, hogy szerintem nem csináltam semmi rosszat mégis ez van. Én rontottam el ezt most és bocsánatot kéne kérném vagy hagyjam inkább,hogy lenyugodjon és döntsön ő a kapcsolatunk sorsáról?
2019. jan. 28. 15:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Már nem azért, te beszélsz mással, te akarsz másnak a lakására felmenni, de ő a hibás, te pedig nem tehetsz semmiről??

Javíts ki kérlek, ha rosszul értelmeztem soraidat.

2019. jan. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem, beszéltem ezzel a fiúval aki felhivott a lakására de én tőle nem akarok semmit, sőt komolyan se veszem mert ismerem és mikor találkozunk hozzám se mer szólni épp ezért nem értem hogy miért én vagyok a hibás mert nem akarok ettől az embertől semmit
2019. jan. 28. 15:44
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Mert ha van barátod nem járkálsz fel más pasik lakására,hogy az csak megmutassa.Fordított helyzetben mit szólnál hozzá?Szerintem adtál már máskor is okot hasonlóra a három év alatt.
2019. jan. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

De még találkoztatok is. Egyre jobb lesz ez a sztori.

Ha nem akarsz tőle semmit akkor nem is beszélsz vele. Pl egy teljesen idegen nőre soha nem volt még féltékeny eggy barátnőm se, akivel nem is beszéltem még, mert nincs rá oka.

Ha a pasidat hívta volna egy csaj, hogy "megmutassa a lakását" és ő még írogat neki, meg találkozik vele, akkor te nem lennél ki akadva?? De ugye még erre rá jön az is, hogy nem mondja el neked és titokban tartja.



Egyáltalán nem értem, hogy mért a pasidat hibáztatod, mert ki akadt, hogy ilyeneket beszélsz egy sráccal. Hát persze, hogy nem csináltál semmit. Következő mi lesz?? Puncid fölé felírod, hogy "ide lőjj" és úgy mész találkozgatni más srácokkal, de te semmit nem csináltál ugye.

2019. jan. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Honnan ismered a srácot?
2019. jan. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Jaj istenem félre értetek, a srác aki írogat nekem osztalytarsam, ezért találkozok vele sajnos nem akarok tőle semmit a lakásába felmenni meg pláne nem, én csak a barátomat szeretem de ő még kiakadt rám hogy én miért beszélek a sráccal, közben csak nem akarok bunkó lenni, mert aztán meg azt hallgatnam hogy én azért nem beszélek a sráccal mert a barátom megtiltotta és erre vagyok a legerzekenyebb, ha a barátomat ocsaroljak.
2019. jan. 28. 15:59
 7/15 A kérdező kommentje:
Meg jönne hogy attól még hogy barátom van lehetnek barátaim csak nekem biztos megtiltjak meg stb.
2019. jan. 28. 16:02
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon naiv vagy. Voltam én is hasonló helyzetben. A barátodtól függetlenül szabadulj meg a másik pasitól. Barátnője van és más(ok)nak csapja a szelet. Ennek csak sírás lehet a vége. A barátoddal meg próbáld meg helyrehozni a kapcsolatodat. Azért tudott a harmadik fél megjelenni, mert valami nagyon nem oké köztetek.
2019. jan. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
Jaj,de nem érted?Ha a barátodnak van egy ellenkező nemű osztálytára 3més azzal rendszeresen beszélget,majd felhívja a lakására Te hogyan reagálsz?Most az lenne a kérdés megcsal-e...(3)
2019. jan. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem egyedül hívott fel, az osztályból tob mindenkit hívott és meghívott engem is
2019. jan. 28. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!