Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mélypont után a kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mélypont után a kapcsolatom úgy néz ki megfelelő vágányra tért vissza, még sem vagyok boldog. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a párommal hosszú ideje együtt vagyunk, egy hónapja eléggé megromlott a kapcsolatunk, majdnem szétmentünk miután kiderült egy-két dolog. Úgy döntöttünk, átbeszéljük a kapcsolatunkat, és adunk magunknak még egy esélyt. Azóta tényleg minden helyrerázódott, soha nem volt még ennyire jól működő a dolog, látom raj, hogy nagyon örül, és nagyon igyekszik, de én mégsem érzem magam mellette boldognak. Egyszerűen ott maradt az a tüske, és nem akar elmúlni. Most úgy alakult, hogy távolabb kerülünk egymástól, ritkábban fogunk találkozni, ő azt tervezi, hogy a közelben keres munkát. Én egyszerűen képtelen vagyok helyrerakni magamban a dolgokat, jól érzem magam vele, de valami megtört. Ennyi idő után nehéz döntenem. Egyszerűen bepánikoltam, hogy a házasság is szóba került, de nem tudom mit csináljak, lassan úgy érzem, menekülnék.

Ti mit tennétek a helyemben? Megpróbálnátok tovább, vagy elhagynátok? Annyira boldognak tűnik, egyszerűen nincs szívem megbántani... De nem tudom mihez kezdjek.

Egy három és fél éves kapcsolatról van szó egyébként.


2010. jún. 30. 19:17
 1/4 Timi: ) ***** válasza:
100%

Nagyon úgy hangzik" ez az egész mintha csak megszokásból jöttetek volna össze.Aki boldog kapcsolatban él,az nem így mesélne róla,hogy boldogtalannak,bizonytalannak érzi magát.Várj még picit,össze vagy zavarodva,ne tegyél meggondolatlan lépést.Gondolkozz el azon megéri e újrapróbálni azt,ami egyszer már nem működött!!

Ha végiggondoltad és több a biztos,mint a bizonytalan,akkor próbáljátok újra,ne feszengj,próbáld szeretni,ne a múltra gondolj,tudni kell felejteni,megbocsájtani.

Viszont a házasság,felejtős,aki ennyire bizonytalan annak nem való még,szerintem nem ő neked a nagy ő".

Ha nem megy egy idő után,ne erőltesd,lehetsz te boldogabb mással,csak merni kell változtatni!

Ne haragudj ha megbántottalak valamivel!

23/L

2010. jún. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ugyan, nem bántottál meg semmivel. Nagyon szépen köszönöm, hogy írtál, köszönöm a tanácsodat. :)
2010. jún. 30. 19:40
 3/4 Timi: ) ***** válasza:
Nagyon szívesen:)
2010. jún. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Megkérdezhetem, hogy mi miatt mentetek majdnem szét?
2010. júl. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!