Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kis mellű nőnek milyen fehérne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis mellű nőnek milyen fehérnemű szettet érdemes venni?

Figyelt kérdés
A méreteit tudom,csak nem tudom mi állna jól rajta.Vékony és a melle is kicsi,ami miatt nem mindig érzi magát "tökéletes" nőnek,hiába ő nekem a NŐ.Combfix,meg csipkés alsó biztos,de nem tudom hogy melltartót vegyek neki vagy fűzőt.Ti melyiket választanátok a barátnőtöknek.Azért egy két játékszert is szerzek,csak látom hogy nem érzi magát szexinek,és hátha csak egy picit dob az önbizalmán és szexi nőnek érzi majd magát.
2019. febr. 5. 20:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

Kis mellű nőként saját magamnak szeretem megvenni a fehérneműmet, mert hiába tudod a méretét, de nem minden számozás jó. Van, hogy nekem is jó párat fel kell próbálnom, mire megtalálom a megfelelőt.

Egyébként hiába vennél neki bármit, ez nem fog lendíteni addig az önbizalmán, amíg meg nem szereti saját magát, el nem fogadja magát olyannak, amilyen.

2019. febr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne tudni a melltartóméretét, vagy hogy melyik márkát szokta venni, mert azon belül hasonló fazonokat árulnak. Picit push up-sat vegyél melltartóból, az biztos jó neki. Alsóból is olyan fazont válassz amit szeret.
2019. febr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
50%
Ez így nem fog menni...
2019. febr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
4%
Szerencséd van. Így elég egy bugyi.
2019. febr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
17%
Miért gondolod utolsó hogy a kismellűnek elég egy bugyi? Éppen azért visel melltartót mert az azt a semmit összetartja.
2019. febr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
14%
Imádom a kicsi ciciket. Ahw, elgyengülök. 😊
2019. febr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem kerüld a melltartót. Nekem legalábbis szintén nagyon kicsi a mellem, és az önbizalmam biztosan a lehető legméllyebbre süllyedne, ha venne a párom egy melltartót, hogy szexizzek benne és véletlenül nagy lenne rám, mégha számozás szerint jónak kellene lennie.

Aranyos és figyelmes vagy nagyon, de szerintem ne ilyen irányból közelíts.

2019. febr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi cicis vagyok, de nem hiszem, hogy nekem bárki tudna melltartót venni, mert ahogy első Válaszoló is írja, mások lehetnek a méretek, de azon belül is másképp állnak. Mondjuk, ha túl sok a push up a melltartóban, az már elnyomja a bimbókat, ha picit más a fazon, akkor hülyén áll, vagy lelapítja azt is, ami van. Te ismered a barátnődet, hogy ettől valóban szexinek érzi-e majd magát, bár szerintem nem ez a módja.
2019. febr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem egy babydoll jó ötlet lenne az általad leírtakhoz.
2019. febr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
52%
Babydollt.
2019. febr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!