Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin csók? Mikor próbálkozhat a srác? Ha elfordul a csaj akkor veszett fejsze? Hogy folytassa a srác a beszélgetést? Amúgy üdvözlésnél 2 puszi? Vakmerőség lenne azonnal megfogni a lány kezét? Mit reagálna rá?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 12:17
 1/8 A kérdező kommentje:
amúgy 18 vagyok a csaj meg 17
2010. júl. 1. 12:19
 2/8 anonim ***** válasza:
Nos.Kezdjük azzal 16/F vagyok. Első talim lesz egy lánnyal.Első randi mondhatni. Megismertük egymást kívül belül meg minden(de télleg kb fullig tudunk egymásról mindent). Itt az ideje,hogy lássuk egymást. Nos haver én azt ajánlom neked:Első randin engedhető a csók,énis ezt fogom tenni,mert a lányt külön megkérdeztem és mivel neki egyébként is ez az első csókja,engedélyt ad rá.Ha a csaj elfordul annyit mondasz: Ohh,bocsi kicsit elhamarkodtam a dolgot.Általában akkor érdemes próbálkozni amikor a csajszival ültök,semmiképp sem akkor amikor álltok.AMikor ültök,egyre közelebb mész hozzá és már a reakciókból fog tükröződni,hogy kíván téged vagy sem. Amint közel vagy hozzá eléggé,megpuszilod az arcánál. Majd ha a csaj rádmosolyog meg is csókolhatod akár.De előtte megkérdezheted azt is,hogy: "Mennyire tetszem" stb. A beszélgetést érdemes ott folytatni ahol abbahagytad.A lány kezét egy 10-15 perces séta után fogd meg márcsak azért is,hogy ne az legyen,hogy "ez eléggé rámnyomult,áhh nem az esetem"Szal ne csapj bele rögtön a lecsóba.Ajánlom inkább,hogy a derekát fogd meg vagy a vállánál ebből rögtön kiderül,mennyire vonzódik hozzád.Ugyan nem vagyok tapasztalt mert nekem is ez lesz kb mondhatni az első komolyabb kapcsim és még szűz is vagyok,de ezeket tudom ajánlani.Sok sikert
2010. júl. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Keress 1 olyan témát, ami iránt mindketten érdeklődtök, beszélgessetek. Ha úgy érzed megy, akkor fogd meg a kezét. És a többi jön...
2010. júl. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

milyen aranyos vagy :D ez írtó cuki kérdés :D

lány szemmel megmondom, hogy ÉN hogy vélekedek erről. (szóval ez rám jellemző és nem egy átlag, ami az összes lányra vonatkozik)

-első randin csók: na ezt én nem engedem. persze, ha úgy jön ki, hogy röktön teljes szívvel megbízom benne és teljes szívvel szeretem akkor igen. de ez nem nagyon jellemző rám. szóval nálam az első randin nincs csók

-mikor próbálkozhat: esetleg a 3. randin

-ha elfordul a csaj akkor veszett fejsze: nálam nem. csak szimplán még nem akarom a csókot. majd késöbb engedem a fiúnak

-hogyan folytassa a fiú a beszélgetést: úgy mint addig a fejelfordítós pillanatig. nálam ez nem túl izé dolog. attól, hogy nem engedem magam megcsókolni röktön, még nem jelenti azt, hogy nem élvezem a fiú társaságát.

-2 puszi üdvözlés: én nem rajongok a puszizkodásért, de, ha valaki azzal akar nekem köszönni akkor benne vagyok.

-röktön kézfogás: hát nálam olyan 20 perc után lehet megfogni a kezem. addig még nem. kicvsit zárkózott vagyok, ezért fel kell oldódnom. de, ha nem akarom, hogy megfogják a kezem nem engedem.

-mit reagálnék: elöbb írtam le

Mégegyszer kihangsúlyozom, hogy ez rám jellemző. bármi egybeesés más lánnyal az véletlen.

L/18

2010. júl. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

16/F vok

Annyit hozzátennék,hogy ha ismeri a csók törvényeit a csajszi: Szeretőtől ne utasíts vissza csókot. akkor nyert ügyed van.

2010. júl. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké köszi,de sok választ várok még
2010. júl. 1. 12:44
 7/8 anonim ***** válasza:

egyén függő ahogy előttem írták mindenki mást fog írni... ha régebb óta ismered..és tudod hogy kapcsolat lesz belőle nyugodtan lehet szájra puszi...vagy ha jó barátok vagytok akkor két puszi nyugodtan...látni fogod hogy a csaj szeretne e puszit közeledik e az arcod felé mikor találkoztok vagy sem...én mikor találkoztam a pasimmal láttam hogy két puszit akar adni az arcomra de én szájra puszit adtam neki rögtön :)

a beszélgetést úgy folytasd mintha semmi nem történt volna...és ha elfordul a csaj attól még nem veszett el semmi...

én az első csókot 3-4 óra után engedtem meg... moziba mentünk és a film alatt elcsattant az első csók...pedig többször is próbálkozott...és először csak szájra puszi volt aztán át dugtam a nyelvem az ő szájába :D:D

sok sikert :) ne izgulj

2010. júl. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Msnen ismertem meg és igazából azért izgulok mert ha nem teszem meg ezeket a lépéseket akkor attól félek hogy csak barátnak fog nézni meg teszetoszának :(
2010. júl. 1. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!