Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak hetente egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak hetente egyszer találkozunk?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt a párommal. Én még egyetemre járok, ő már dolgozik. 25 km-re lakunk egymástól.

Tisztában vagyok vele, hogy fárasztó a munkája és azzal is tisztában vagyok, hogy szeret otthon szerelgetni, barkácsolgatni és sportolni. Otthon is elég sok dolga szokott lenni. Múltkor segítettem neki az autószerelésben is. Egyébként is szeretek egyedül lenni, de vele még jobban.

Viszont olyan nagy kérés lenne, ha hetente nem csak egyszer, hétvégén találkoznánk, hanem heti 2-3 alkalommal?

Szívesen mennék én is, nem várom el, hogy folyamat ő járkáljon, de hétköznap fel sem merül benne ez a dolog. Ha megemlítem neki, hogy nekem ez kevés, akkor vagy elkezdünk veszekedni, vagy nem is reagál rá, s témát vált. Ez az egyetlen téma egyébként, ami miatt veszekedünk néha, mert mindenben totál egyet értünk, nagyon jól megvagyunk.

Veszekedések alkalmával csak annyit mond, hogy hosszútávon ez nem lesz jó ha nem vagyok boldog. De ezen kívül nem találunk megoldást a dologra.

Egyszer munka után átjött és itt aludt, mondta is, hogy jó így, mert munkatársa vissza tudja dobni reggel. Ez sem fordult elő többször.

Elmondása szerint nagyon szeret és már 6-7 éve szeretett volna velem lenni, de akkor ő cirka 100km-rel messzebb tanult. Akkor volt egy távkapcsolata, azon kívül egyébként semmi.

Nagyon ritkán jár el, hétköznap melón, edzésen kívül sehova. Hétvégén meg egyik nap ott alszok, de akkor is csak én, ő nagyon ritkán jön át, pedig itt tudnánk kettesben is lenni. Ha a barátaival néha elmegy valamerre, mindig visz magával(pedig nem kérem, s szoktam is mondani, hogy menjenek nyugodtan)

Amikor együtt vagyunk nagyon jól érzem magam, s ő is. Barátai szerint is nagyon jól passzolunk, jókat hallottak csak felőlem.

Én mindig úgy éreztem, hogy egy embernek arra van ideje, amire szeretné, hogy legyen. Illetve ha tényleg szeret, meg hiányzom neki, akkor annál többször jönne, nem?

Egyébként meg már a nyarat tervezi velem, feljött a baba téma is(persze csak pár év múlva).

Szerintetek mi a probléma? Túlreagálom? Csak szerintem kevés a heti 1x alkalom?

22 évesek vagyunk, nem akarok azonnal összeköltözni, meg házasodni, csak egy picivel több időt tölteni vele. Ezt ő is így gondolja elvileg, de azt mondta még egy ideig így lesz.

Mi tévő legyek szerintetek?



2019. febr. 24. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Három hónap után azért ez még nem a világ vége.
2019. febr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem jól van ez így, én barátnőm is egyetemre jár még hagyom tanúlni meg vizsgákra készűlni,én dolgozom már,ő is sokat mondja,hogy lehetnénk többet együtt de munkám és sport miatt nekem is hosszúak a hétköznapok.

3 éve vagyunk együtt ,mindketten 21

2019. febr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!