Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gumival szexelni? Mivan ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumival szexelni? Mivan ha nem akarok tablettát szedni?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok, de tervezzük a barátommal az első alkalmat. Persze gumival fogunk védekezni. A kérdésem az lenne, hogy a párok mindig gumival szexelnek? Ha valaki nem akar tablettát szedni akkor mik van? Minden dugásnál 200 forint?? Ha mondjuk egy nap 3x szexelünk akkor egy nap 600 ft???

18/L


2010. júl. 2. 17:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%

szerintem erre a kérdésre magadról is tudhatod a választ.


ja, ha nem akarsz tablettát szedni, de sokat szexeltek, akkor az úgy drága mulatság.


mellesleg nagyon sokra értékelheted az intimitást, ha a szeretkezésről, mint "dugásról" beszélsz... pff.

2010. júl. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha utána nézel ki fog derülni, hogy sok más módszer is van. Pesszárium, hüvelygyűrű, injekció stb.. Ha elmész dokihoz, amit amúgy is ajánlatos megtenni, ha elkezdesz nemi életet élni, akkor ő majd javasol neked megfelelő módszert a tabletta helyett,
2010. júl. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát a tabletta mellett a legbiztosabb az óvszer. Ha nagyobb kiszerelésben veszed, akkor olcsóbb.

A többi vagy nem túl biztonságos, vagy ugyanúgy hormonos, mint a tabi.

Ez van, ezt kell szeretni. Vagy nem kell szexelni.

2010. júl. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
De gumikból is van választék bőven:D. Még mikor nem szedtem tabit masculant használtunk az édesemmel:) Van aki azt mondja, szakad, hát nekünk a durex szakadt, ezzel meg soha az életben semmi problémánk nem volt. 10db-os kiszerelés 899Ft a rossmann-ban, tehát 1 db olcsóbb mint 100(!)forint. Német márka, és én mondom, a legmegbízhatóbb!!!
2010. júl. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
szakadt?:S basszus.... most megijesztettél.... mi lesz ha elszakad?:S
2010. júl. 2. 17:52
 6/13 anonim ***** válasza:
semmi... 72 órás tabi... abortusz.... gyerek:)amúgy meg nem hiszem hogy majd az első után napi 3szor akarod a szexet egyből..
2010. júl. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ennyire ne legyél paranoiás!! Így sosem fogod élvezni a szexet. Ne aggódj,nem fog elszakadni.


Én egyébként az első után még kb 3X akartam, annyira jó volt:)


(aki megijesztett a szakadással:) )

2010. júl. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
oké :D de amúgy ha kiszakad akkor utána csak abortusz megoldás van ha nem akarok gyereket? úgyértem ha kiszakad és terhes leszek?
2010. júl. 2. 18:03
 9/13 hencsyke ***** válasza:
neeeeem :) olyankor be kell venni a 72 órás tablettát és nem lesz gyerek nyugi :) 16/L
2010. júl. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A saját érdekedben nézz utána a 72 órás tablettának...
2010. júl. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!