Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Abban mi a rossz, hogy megkérd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abban mi a rossz, hogy megkérdezem a páromtól milyen napja volt?

Figyelt kérdés

Ma én írtam neki most este. Szabadnapja volt a munkahelyen. Tanfolyamra is jár. Tegnap este mondta hogy rengeteg a tanulnivalója. Kérdeztem az előbb, hogy milyen napja volt, haladt-e a tanulással. Erre olyan durva hangnemben leszidott, hogy nekem semmi közöm ehhez, és egy igazi hülye vagyok, mert nem tudom felfogni, hogy magammal foglalkozzak. Elkezdtem sírni. Nem akartam ezzel rosszat. Ti meg szoktátok kérdezni a párotoktól az ilyen dolgokat vagy csak nálunk nem szabad?

Nem vagyunk tinik. Ő már 28 éves.

24N


2019. márc. 11. 20:45
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
91%
Dehát ez egy frusztrált paraszt...
2019. márc. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
94%

Nálatok nem szabad. Ne pityeregj, nem tettél semmi rosszat, csak a párod idegbeteg. Majd írd meg, hogy kért e elnézést.

32/f

2019. márc. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
18%
te hogy éreznéd magad, ha vki megkérdezné milyen napod volt, amikor sokat kéne tanulnod, de semmit nem haladtál :D
2019. márc. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
84%

#3. Mint akinek feltettek egy kérdést. Te hogy? :)

32/f

2019. márc. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
93%
4 éve minden áldott nap megkérdezem a férjemet, milyen napja volt. Ha könnyű, ha nehéz, látom rajta, hogy szívesen mesél, örül, hogy törődök vele, és viszont kérdezi, hogy nekem milyen napom volt. És ez így van jól.
2019. márc. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
#3:Munka után én is tanulok egy jó ideje már. Emiatt nem kell idegbetegnek lenni. És nem rosszból kérdeztem egyébként sem.
2019. márc. 11. 20:56
 7/39 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat egyébként!
2019. márc. 11. 21:03
 8/39 anonim ***** válasza:
88%

Elég nagy paraszt a párod...Már nem azért, de ha semmi közöd hozzá, milyen volt a napja, akkor ő se kérdezget rólad soha semmit? És így miről beszéltek egyáltalán?

A helyedben szakítanék.

2019. márc. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
87%
Csak szex és más semmi kapcsolatban vagy. Normális pároknál alap hogy ilyeneket megbeszélnek!
2019. márc. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
84%
Nem a párod, hanem.egy kreten, aki hasznalja a puncidat
2019. márc. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!