Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a megfelelő ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a megfelelő ajándék Karácsonyra egy nőnek (20 éves), ha már lassan egy éve együtt vagyunk?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!
2008. nov. 10. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amivel nem fogsz mellé, az a kedvenc parfüm, meg a hozzá passzoló tusfürdő miegymás. Ez beválik, viszont sablonos. Én kaptam már ajándékba a páromtól, piercinget, tetoválást, lávaköves masszázst, teniszbérletet, ezeknek mind nagyon örültem. Vagy pl nekem mindig örömet szerez, ha könyvet kapok. Tudnék még egy csomó sablonos közhely ajándékot mondani, de szerintem direkt neki valót válassz, ehhez viszont őt magát kell ismerni, tehát neked kell eldönteni.
2008. nov. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Parfüm(DKNY,Puma Flower,Mexx Pure Life,Police,D&G,...),szexi fehérnemű együttes,fülbevaló,karkötő,(lehet ezüst is az nem olyan drága)kézitáska,pénztárca....

Már 5E Ft körül meglehet venni a Gucci,D&G,Playboy....másolatokat,amik egész jól sikerültek.:-)

2008. nov. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Hát a márkák másolatait inkább ne. Ezek a márkák legjobb esetben is több tízezer ft-ba kerülnek, de inkább 100. Ha pedig a bnőd többi kiegészítője ruhája kocsija nem ilyen, akkor messziről sikít róla hogy hamis. Szerintem is jó a parfüm, ékszer, könyv, esetleg wellnes hétvége. CD könyv is mehet. Igaz, hogy ezek lerágott csontok, de mivel abszolút nem ismerjük itt a bnődet, ezeket tudom ajánlani. Személyes dolgot pedig csak te tudsz neki választani. Esetleg közös fotó digitális keretben...
2008. nov. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Lehet,hogy a könyvet választom,mert szeret olvasni,ez eszembe sem jutott.:)

Köszi még 1x.

2008. nov. 10. 09:55
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Kaphatna valami jelkepeset is melle, esetleg ha sajat lakasod van, es nem eltek egyutt, egy potkulcsot a lakasodhoz :)
2008. nov. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A fehérnemű tök jó, vegyél olyat, ami nagyon tetszik, és mondd is meg neki, biztos éjjel-nappal hordani fogja:)
2008. nov. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Eljegyzési gyűrű.Mi más? :)

Különben meg valami emlék kettőtökről,kedvenc zenétek,fényképetek,vagy bármi ami csak rólatk szól.

2008. nov. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!