Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom miatt aggódok, mert az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Steve21 kérdése:

Párom miatt aggódok, mert az anyukájának mellrákja van és már a kemoterápia sem használ neki ami van az meg nagyobbodik neki és alakultak ki ujjak, a doki szerint hónapjai vannak vissza. Mit tegyek a páromért?

Figyelt kérdés
A párommal nem egy háztartásban élünk, van neki egy lánya is. Mióta megtudta, hogy ez van az anyukájával azóta féltem őt, igaz próbál erősnek látszani.Tudom ez nagyon nehéz feldolgoznia neki,hogy az anyukájának hónapjai vannak vissza. Lassan már ritkában találkozunk kevés időre,ha beszélünk is akkor tő mondatokban válaszol,sokszor írja a talánt meg a majdot. Mit tehetek ilyenkor érte?
2019. márc. 19. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Semmivel kapcsolatban ne légy erőszakos, de legyél ott mindig ha kellenél. Érezze is ezt. Hogy hozzád bármikor fordulhat, a támasza leszel.

Nagyon aranyos vagy hogy így aggódsz érte és segíteni akarsz. Nagyon jó párja vagy!

Kitartást kívánok!

2019. márc. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Semmit nem tudsz tenni, mellette állni. Én nyáron csináltam ezt végig párommal. Most nem te vagy a fontos,de látom hogy ezt te is tudod. Ha akar beszélni róla beszeljetek, ha nem, akkor viszont ne eroltesd. Nehéz neki, nehezen dolgozza fel. Párom ránézni sem bírt az édesanyjára a vége felé, persze vele volt, a halála pillanatában is, és emiatt iszonyú bűntudata volt. Sajnos tényleg csak támogatni tudod és nagyon türelmes lenni. A mi kapcsolatunk azóta sem a régi például, és szerintem sosem lesz. Kellett vagy 3 hónap mire megértette hogy nem szégyen hogy fáj neki, és ki merte sírni magát.
2019. márc. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Legyél mellette, támogasd mindenben. Hallgasd meg, hadd sírja ki magát a válladon.

Ha az anyukáját látogatja meg, menj vele, ha szeretné, erősítsd. Ettől többet nemigen tudsz tenni.

Az én anyukámnál is rákot állapítottak meg pár hónapja. Szerencsére neki időben felfedezték így műtéttel el tudták távolítani, nem kellett kemoterápia és sugár sem, és úgy tűnik, hogy minden rendben van. A párom mindvégig ott volt, aggódott érte és értem is, érzelmileg támogatott. Tedd te is ezt!

2019. márc. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hallgasd meg és legyél türelmes. Aktívan nem nagyon tudsz semmit tenni, ami jó, max még idegesíteni minden tetejébe.
2019. márc. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz. Biztosítsd a szeretetedről, hogy bármikor bármiben számíthat rád, hogy hozzád fordulhat. Mondd mindezt el neki.
2019. márc. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindegyikőtöknek azt,hogy leírtátok. Mondtam neki,hogy mellette vagyok és éreztetni is de ez utóbbi így nehéz hogy nem találkozunk annyiszor.És így eléggé tehetetlennek érzem magam ez miatt....
2019. márc. 19. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!