Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha barátnőm gyakran nagyfarkúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha barátnőm gyakran nagyfarkúként hivatkozik egy közös ismerősünkre, akkor esélyes, hogy volt már köztük valami?

Figyelt kérdés
Már többször hallottam, hogy barátnőinek így hivatkozott a srácra, de mikor megkérdeztem, hogy ismerik-e egymást, azt válaszolta nem. szerintetek nem furcsa ez egy kicsit?

2019. márc. 19. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy ismerősöm még gyerekként, akinek 'P' illetve 'Péló' volt a beceneve. Város szerte mindenki így hívta.


Az okát valószínűleg kitalálod, hogy miért kapta ezt a becenevet. Én biztosítalak róla, hogy nem feküdtem le vele, mégis P-ként hivatkoztam rá.

2019. márc. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi rengeteg ilyen becenevet kitaláltunk a barátnőimmel a férfiismerőseinkre. :D Főleg azokra akikkel sosem volt semmi.
2019. márc. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Nem biztos. Én is ismerek egy férfit, akinek tudom, hogy 9 centi állva. Az egyik barátnőm ismerőse lefeküdt vele. Az elmondta neki. Ő pedig 1x nekem. Sosem értettem miért viselkedik olyan furcsán. Aztán elmondta, hogy mindig ott van a lelki szeme előtt egy 9 centis... na én akkor jöttem rá mennyivel boldogabb az életem, ha nem tudok mások intim dolgairól.


Kérdezd meg a barátnődet miért van ez a beceneve.

2019. márc. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
79%
Dzsungelben gyorsan terjednek a hírek... meg a csajok között is. Sokkal jobban kibeszélik egymas közt az ilyen dolgokat, mint a pasik
2019. márc. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Hamvas rétihéja ***** válasza:
42%

Engem a hátam mögött csókkirálynak hívnak. Gondolom láttak páran ahogy ölelkezve álltam egy kapu előtt, vagy ahogy csókolóztam a lépcsőházi kanyarban. Elég gyorsan terjednek a pletykák, rólam bárki megmondja, hogy 15 perc a rekordom. De szerintem elég nagy menőnek tartanak, szóval nincs gond. Ha este betérek a sarki bárba, úgy érzem az összes lány sorban áll a kegyeimért.


Szerintem a Nagyfarkú haverod is hasonló cipőben jár, mint én.

2019. márc. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 Csak nem Fenyő úr személyesen?:D
2019. márc. 19. 22:56
 7/11 anonim ***** válasza:

Engem leszboszinak hívtak, meg azt hitték leszbikus vagyok, a "jóakarók", közben hetero kapcsolatban élek 11 éve..

lehet arra akartak utalni ezzel, hogy nagyszájú vagy a srác azzal dicsekedett, hogy nagy a farka.

2019. márc. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ez csak becenév, bőven elég ha egyetlen egy lány egyszer egy koktélozás közben így hívja a pasit, azon nevetnek egyet és onnantól kezdve mindenki így fogja hívni!

hamar ragad az ilyen becenév. Lehet még élőben sosem látta a pasit, akkor is így fogja hívni

2019. márc. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nézd, nekem van egy szaktásam, akivel eddig egy szót sem beszéltem, de nagydumás, a tanárok is megjegyezték a nevéz, és egyszer szerepelt egy erotikus álmomban, holott valójában nem akarnék tőle semmit. Ezt elmeséltem a barátomnak, és azóta "szexistenként" emlegetjük magunk közt, egy belsős poénná vált. De volt már ilyen mások esetében is, és a legjobb barátnőmmel ilyenkor adunk beceneveket, akár ironikus módon is... Szerintem nincs ebben semmi
2019. márc. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Hamvas rétihéja ***** válasza:
Nem én vagyok Fenyő Miki, de ismerjük egymást. Sokszor mondta már, hogy úgy szeretne ő lenni a helyemben.
2019. márc. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!