Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan csajról, aki a paliját mindenáron maga mellett akarja tartani?

Figyelt kérdés
Elnézi a pali összes szenvedélyét, folyamatosan ráakaszkodik, hirtelen ugyanaz lesz a hobbija, ugyanazokat a filmeket/zenéket kezdi nézni/hallgatni mint a pasi, hogy mindig legyen közös téma.
2019. ápr. 3. 20:43
 1/9 anonim válasza:
100%
Önző. Aki szeret, az nem láncol magához.
2019. ápr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Izabella220 ***** válasza:
100%
Az hogy nem sok értelme van ennek.Azért ne szeressen senki mert végig színészkedem a kapcsolatot,és mindig a másik óhaja szerint élünk.És hidd el pár év múlva nagyon sajnálnád a felesleges energiát amit arra pazaroltál h túlságosan megakarj felelni.
2019. ápr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Nekem tetszene az ilyen csak. Részben én is ilyen vagyok :)
2019. ápr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
*csaj
2019. ápr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy se saját élete, se egyénisége nincs. Egy birka.
2019. ápr. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Komoly önbizalom hiányra és önértékelési problémára gyanakodnék, és kapcsolatfüggőségre.
2019. ápr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Elsővel nem értek egyet szerintem semmi gond nincs azzal ha ki akarjunk sajátítani a párunkat! Főleg ha kölcsönös ez az érzés :D


De viszont egy kicsit gaz hogy a csaj hirtelen mindent szeret amit a srac is! Szerintem fél hogy a srac megunja és ezért teper annyit!


(Normális keretek közt nem baj ha a partnerünk erdeklodik az iránt amit mi szeretünk! De azert lehet neki saját véleménye!!!!!!!!!)

2019. ápr. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én értékelem a ragaszkodását, mert látszik, hogy alkalmazkodni szeretne, mondjuk ilyen szinten már inkább zavaró. Ezzel nem hinném hogy jobban megtartja. Engem zavarna egy “rajongó”, ha tudom hogy nem szereti a hobbim, de engem szeret, és örül ha a hobbim feltölt, az sokkal őszintébb, és abból jobban veszem az elfogadását, mert hitelesebb.... látom hogy neki nem ez a hobbija, de miattam örül neki, nem is a konkrét dolognak, hanem hogy az örömet okoz nekem.


Amit írsz kérdező, az inkább zavarna. Tudom hogy nem őszintén kíváncsi, meg el is játssza, csak jobban tartanék attól, hogy az egész hazugság leomlik, amikor kiábrándul érzelmileg, mert rájön hogy boldogtalan.


Attól még teljes kapcsolatunk lehet, ha nem értünk egyet, mert közben az ellentétek ellenére jön ki a ragaszkodás két ember közt.

2019. ápr. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem tünik őszintének sztem butais a csaj. Eleve nem kellene titkolnia hogy neki van más hobbija is nem ugyan azt a zenei stílust szereti mint a párja. De más részt nyilván nyitottnak kell lennie a párja felé lássa hogy érdekli hogy mijen zenét szeret stb csak ő már ezt a határt tullépte és egy kicsikét gáz.
2019. ápr. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!