Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok véleményt mondani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok véleményt mondani az alábbi helyzetről? 23F. Vagyok.

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal, már az első perctől meg volt a kémia, de olyan szinten amit még egykünk sem tapasztalt. A dolog azért bonyolult, mert neki van barátja, mégis annyira erős ez a dolog, hogy félre lépett velem,volt néhany alkalmi sex. Találkozgatunk is, ugyhogy több ez , mint csak sex.


A baj az hogy Ő is mondta, hogyha nm lenne együtt az illetővel , akkor koztünk több is lehetne.

Na igen, hat akkor ugy-e az lenne a megoldás , hogy ök szétmennek és mi össze jövünk, csakhogy náluk már egy ideje szoban forog a gyerek vállalás is.


Az a porblémám, hogy ha csak sex alapu lenne a dolog, akkor még tudnám csinalni egy darabig, amig állapotos nem lesz. Utána nyilván nem. Viszont, nálam kezd érzelmileg súlya lenni a dolognak és kezdek bele esni és látom, hogy neki sem közömbös a dolog.


Szerintetek tárjam elé amit érzek, hogy többet szeretnék tőle? Az van, hogy ha már gyerekről van szó náluk, nm akarom tönkre tenni a kapcsolatuk, viszont , ha a lány is hasonlóan érez, akkor megbánnám ha elszalasztottam volna a lehetőséget.


Mit gondoltok a helyzetről?



2019. ápr. 6. 00:59
 1/8 Rockarc ***** válasza:
88%

Szerintem mar kicsit keson van ahhoz, hogy ne akard tonkretenni a kapcsolatuk, nem gondolod?


43F

2019. ápr. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noblesse Oblige ***** válasza:

khm... nem tudom, nálad mit jelent egy tönkretett kapcsolat?


Én úgy látom, hogy itt idő kérdése és a nőt valaki más viszi el, ha te nem. Addig meg legalább lesz még egy gyerek aki nem érti miért kellett a világra jönnie.

2019. ápr. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Nekem is van olyan pasi,aki a szexben felülmúlhatatlan.Viszont nagyon sok olyan dolog van,ami miatt családot nem terveznék vele.Én is sokat gondolkoztam ezen.Oké hogy fontos a szex is,de ha egy nő gyereket akar,akkor a biztonságot keresi sok értelemben,ehhez kevés a jó szex.Nem érez hasonlóan mint te.Az a mondat,hogy ha nem lenne együtt vele,több is lehetne, arra utal,hogy bizony az illetővel fog maradni.Nem tudom mióta vannak együtt.Ha nagyon car lenne minden,kilépett vna,gondolom a szex terén van csak hiányosság.Elmondhatod neki mit érzel,de nem fog téged választani.Ha annyira odalenne érted,már veled lenne,bocs az őszinteségért. N
2019. ápr. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

En azt gondolom, hogy legyel ovatos.

Nem tudom mennyi beszelgetes es ismeretseg utan mondd ilyeneket “A baj az hogy Ő is mondta, hogyha nm lenne együtt az illetővel , akkor koztünk több is lehetne.” de aki nem tehet valamit de amugy azt mondja tenne, azzal mindig ovatosan kell banni. Konnyen kimondott szavak ezek, amiknek nem biztos hogy van sulya, max neked. Lehet erzi, hogy szereted es ezzel akarja ezt az allapotot meg kitartani mert szerelem erzesekoe jozan(abb) gondolkodasu valaki kihatral... de te nem... es meg hinni is akarsz.

Ebbol meg siras lesz...

2019. ápr. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hiába no... csak van bizonyíték arra, hogy a nők is szokták a “már megromlott a kapcsolatom, csak még nem tudom otthagyni” dumát tolni, ami a szeretőm tartó férfiak leggyakoribb trükkje a naiv csajoknál (akar 5-10 éven át lehet szédíteni ezzel pár embert).



Öregem! A csajnak max a farkad kell. Mert jobb vagy az ágyban mint a pasija, figyelmesebb vagy vele, vagy bármi.

De ha tényleg te lennél A jövendőbeli, akkor már veled lenne (nők az oltár előtt is hagyják ott a pasit, hát még a tervezgetés fázisban, főleg, ha már megvan az új, és nem esnek két szék közé).



Ha mégsem hagyja el a pasiját, akkor te csak a bio vibrátora és egó tuningja vagy, de a másik férfi komolyabb perspektíva, jobb a fizetése, valószínűbb, hogy jó apja lesz a gyereknek, stabilabb életet biztosít neki és az utódoknak fizikai vagy lelki téren.


De ne aggódj, pár évig elkufitcol veled is, majd elég lesz 5-6 év múlva rájönnöd, hogy hány évet, hány lehetőséget pazaroltál el, mert arra vártál, hogy lépjen, de te max a “C” terv vagy az életében.



Tanács? Ugyanaz, ami az éveken át reménykedő csajoknak: elé állsz, kozlöd, hogy most hazamegy, az estét már nálad tölti, ahogy innentől minden estét. Ha a válasz maszatolás, idő húzás, vagy nem, akkor teljesen megszakítod vele a kapcsolatot, nincs tovább össze járás, szexelgetés, messengerezgetés, mert másként nem tudsz érzelmileg elszakadni tőle.

2019. ápr. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

“elé állsz, kozlöd, hogy most hazamegy, az estét már nálad töl”


Bocs, kimaradt a szakít szó, hogy aznap kirúgja a pasit, az estét már veled tölti.

2019. ápr. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Senki nem sértett meg, köszönöm az őszinteséget s a véleményeket.

:)

2019. ápr. 6. 10:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Nőként mondom, ha ffi lennék nekem nem kéne ilyen nő, akinek ennyit ér a kapcsolata. :/
2021. ápr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!