Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan eszköz amellyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan eszköz amellyel észrevétlenül követhetem a páromat?

Figyelt kérdés
Szeretném valamilyen módon nyomon követni, hogy merre jár. Én olyanra gondoltam ami telefonba tehető mert az van nála mindig. Az autós megoldások nem érdekelnek, mert sofőr és ezt nem tartom megoldásnak. Szóval ami az ő telefonjának helyzetét meg tudja határozni.Kérlek segítsetek!!!
2010. júl. 4. 19:08
1 2
 1/14 Timi: ) ***** válasza:
51%

Nincs ilyen, de olyan van,hogy bizalom...: O

Bocsi!

23/L

2010. júl. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
találtam ilyesmit a neten. megpróbálom megkeresni. egyébként megkérdezhetem miért akarod követni?
2010. júl. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem, ilyen nincs. Kérdezd meg tőle hová megy, ha sofőr gondolom ezer helyen megfordul. Ez személyiségi jogok megsértése lenne, ha te folyamatosan követnéd.
2010. júl. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
kérjél james bond-tól!
2010. júl. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
En is ilyesmirol gondolkodtam, sot nekem kozel is all a szakmamhoz. Amikor a realizalasra kerult volna sor, akkor rajottem, hogy hulyeseg. Egyszeruen nem erdekelt kesobb semmi. 1 eve szet is mentunk...
2010. júl. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
parancsolj!! [link]
2010. júl. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

a CIA SpArCom nevu titkos muhaldas nyomkoveto rendszeret biztosan szivesen a rendelkezesedre bocsatja. orankenti mukodesi koltsege kb. 1millio dollar + afa...

am Timinek van igaza...BIZALOM

2010. júl. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
gps,poloska
2010. júl. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
persze h van, ne viccelj, 10 m pontossságra meg tudják neked állapítani a mobilszolgáltatók h éppen hol van, az más kérdés h az infót nem adják ki , legalábbis hivatalosan nem adhatják ki, aztán a nem hivatalos megoldásokról ne beszéljünk ......
2010. júl. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Engem ha megbíznál,hogy figyeljem elvállalom jövő hét végéig a nap 24-órájában mert 1 hét szabin leszek.
2010. júl. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!