Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valakire azt mondják hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakire azt mondják hogy "te mocskos" akkor ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Ez azt jelenti hogy koszos, vagy ribi? Ez nagy sértés? Barátnőmre mondta a párja mi meg csak néztünk. Ő meg se hallotta szerintem, mert csak úgy odasziszegte a barátja. Elég fura egy gyerek. A barátnőm rendes, de ha meghallotta volna szerintem nem hagyta volna csak úgy szó nélkül.
2019. ápr. 7. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lepippantott valakit a wc-ben és ezt nehezteli a vőlegénye.
2019. ápr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor nem a füle koszos? :D
2019. ápr. 7. 22:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem azt, h nem fürdött. Mindenképp negatív jelző.
2019. ápr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De. Oda is jutott.
2019. ápr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De egyik se igaz rá. Voltam náluk, igaz kicsit rendetlenség volt. Amúgy rendes.
2019. ápr. 7. 22:11
 6/8 anonim ***** válasza:

A Reszkessetek betörőkben volt valami ilyen mocskos állatos szöveg:) Lehet, hogy "Te mocsok" lenne csak szlengesebben, mert ezt már elavultnak tartja, lehet, hogy átverted, vagy beszóltál neki valami csúnyát. :) És ez pl lehet a r*hadéknak / popsibuksinak egy kedves szinonímája:) Amúgy lehet az is, igen, hogy azt hiszi, mindenkivel összefekszel, vagy pl lehet nagyon hajlamos is valaki sajnos az izzadásra; de lehet, hogy koszos az orrod vagy a homlokod, mert megölelted a kutyádat, és hozzányomtad a fejed, és poros volt a bundája, és nem vetted észre, és ezért nem mostad le. Amúgy lehetett akár sima sértés is, meg trágár szövegű sértés is, ha a kedves, k-betűs anyját emlegetted például. Vagy hogy kihúztad magad a munka alól, és megint neki kellett az egészet megcsinálnia, persze majd a babérokat szokás szerint te aratod majd le a főnöknél, te zsebeled be a dicséretet, hogy milyen ügyes voltál, és tégedet fognak előléptetni:) Amúgy nem is biztos, hogy tudatos sértés volt a részedről, lehet, hogy valami szavadat félreértelmezte. Vagy pedig azt hitte, megint te ürítettél bele a váltós-cipőjébe, ami lássuk be, azért eléggé undorító, ráadásul vehet egy új cipőt. Vagy lehet, hogy azt hiszi, hogy áskálódsz a háta mögött.


Ja várjál, ez nemis munkahelyi dologról van szó? :) Akkor el vagyok tájolva; mindjárt mondok többit is! :) Na, tehát, lehet, hogy pl kis perverz gondolatai támadtak a barátnőnek, és pl mondjuk megfogta a pasija tökét, vagy a fülébe súgott valami erotikusat:) És akkor az volt az üzenet, hogy "na várj csak, erre vágysz?:P Akkor este megkapod:P :D" Szal lehet, hogy a leány valamiről fantáziált, és meg is osztotta a párjával, hogy ezt csinálná vele, ha most otthon lennének, vagy saját magának talált ki valami újfajta kényeztetést:) Ja vagy még akár az is lehet, hogy megtaláltad a félre rakosgatott pénzét, és már megint 100000 Ft-os kabátra költötted el az egészet, holott nem álltok jól annyira anyagilag.

2019. ápr. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát köszi, köszi, nem győzök válogatni :) Különben szigorú arckifejezéssel mondta, tehát valami sértés lehetett, csak azt nem tudom ennek a "mocskos rb" lett volna a folytatása, vagy az hogy mi ez a kosz a táskáján. Á, fura ez a srác. Valami baja van szerintem, lehet hogy depis.
2019. ápr. 7. 23:33
 8/8 A kérdező kommentje:
Kisebbségi komplexusos a barátja, mert kicsit meghízott mostanában, és nem nem jó a munkája, ezért megváltozott és így beszólogat, de másoknak is. Most ez a "mocskos" már elég durva volt
2019. ápr. 7. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!