Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kellene megoldani ezt?

Figyelt kérdés

4 napra hazautazunk a szüleimhez külföldről. Minden napra van valami program, és az időjárás is elég szeszélyes még mindig otthon.

A férjem azt szeretné, ha az összes holmink beleférne egy-egy hátizsákba.

Csakhogy azon kívül, ami rajtam lesz, még kell egy pár cipő (bokacsizmában megyek, és sportcipőt vinnék), egy farmerdzseki (átmeneti kabátban megyek), 2 vastag pulóver, 5 póló, egy farmer, és persze pizsama, otthoni, alsónemű, és akkor még sehová sem tettem az ajándékokat vagy a kozmetikai szereim (arctisztító, krém, sampon, tusi). És még csak egy könyvem sincs az útra (7 óra vonattal).

Valamint akkor tartalék kistáska is kell, mert nem hurcolhatom mindenhová a hátizsákot, amikor ott leszünk.


Neki könnyű, mert visz 2-3 pólót, alsót, zoknit, fogkefét meg a tabletjét, meg a ruhát ezen felül, ami rajta van, és neki ennyi volt.


Kijelentette, hogy nem lesz bőröndünk vagy nagyobb táskánk, mert senki nem fogja húzni magával, ő így felpakolva nem megy.


Csak akkor fogalmam sincs, hová teszek mindent, nem merek egy nadrággal meg egy cipővel elindulni...


2019. ápr. 12. 12:39
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Én azt szeretném, ha legalább egy mini bőröndöt vihetnénk, ő meg azt, ha a lehető legkevesebb holmink lenne.
2019. ápr. 12. 12:50
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

"Kijelentette, hogy nem lesz bőröndünk vagy nagyobb táskánk, mert senki nem fogja húzni magával, ő így felpakolva nem megy."


Na. Hát akkor meg te kijelented hogy jó, neked ugyan nem, de nekem lesz bőröndöm. Amihez majd hozzá se kell érned, mert húzom magam után én.

Ennyi az egész. Ha ő ennyire kitart a csak hátizsákos megoldás mellett (és dönt helyetted is) akkor te tényleg nem viszes magaddal a számodra szükséges dolgokat?!

2019. ápr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de én nem akarom elhinni, hogy van olyan felnőtt párkapcsolat, ahol ez gondot okoz. Meg azt, hogy ennyire papucs vagy. Ő nem akar bőröndöt, oké. Akkor veszek egyet magamnak és telepakolom. Hogy hagyhatod, hogy valaki ennyire elnyomjon??
2019. ápr. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Te miért ne vihetnél magadnak akármilyen táskát? Viszed te, aztán kész, ő meg visz amit ő akar.
2019. ápr. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Mert közben leszünk Pesten is pár órát (városnézés, ilyenek), és akkor nem húzhatjuk magunkkal (én húznám, nem zavar), hanem le kell adni valahol, és szerinte ez felesleges macera, ha egyikünk hátizsákot visz, vigyen mindkettőnk azt, és meg van oldva.
2019. ápr. 12. 13:24
 6/21 anonim ***** válasza:
52%

Én megértem a te szempontodat is, meg azt is ,hogy a párod nem akar cipekedni. Valószinüleg azért jelentette igy ki, mert azt sem akarja, hogy te bőröndbe pakolj, ő meg azt vigye. Persze, mondhatjuk, hogy te attól még vihetsz bőröndöt, majd viszed te, de gondolom úriembernek akar tünni, aki nem engedi, hogy a mellette levő hölgy bőröndöt cipeljen ő meg üres kézzel járkáljon, tehát átvenné tőled.


Amit tudok javasolni, hogy vegyél egy nagyobb hátizsákot. Túrázóknál szoktam látni, olyan hosszúkás, massziv és jó sok dolog belefér, az általad felsoroltak biztosan.

2019. ápr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el bepakolni az ő táskàjába is. 😅
2019. ápr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Csomagmegőrző...?
2019. ápr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
52%
Nem vagy egy rutinos utazó. :) a szüleidhez utaztok. Gondolom nem fog elzavarni anyukád, ha kimostok nála pár ruhát. 4 napra 4 póló bőven elég. A farmerdzseki totál felesleges, ahogy az otthoni holmi is, ha jöttök-mentek. Kozmetikai szereket minek hurcolod? Anyukádnak nincs tusfürdője meg samponja? 4 napot megleszel kencefice nélkül. Vagy lehet kapni drogériában mini kiszerelést, pontosan ilyen helyzetekre. Könyv... ne légy már amatőr. Online letöltöd, ráteszed a telefonodra. Nyugodtan utazhatsz sportcipőben, nem kell a bokacsizma. Ne legyél a tárgyaid rabja.
2019. ápr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

A farmerdzseki azért kell, mert az átmeneti kabát elég meleg, csak azért veszem fel, mert korán indulunk reggel. Viszont mindennapi viseletnek napközben már sok, de egy szál pulcsi meg még kevés.

Samponja és tusfürdője van, nem is azok a fontosak, hanem pl a saját arctisztítóm és arckrémem, mert akármilyen nem jó (nem sznobság, hanem más a bőrtípusom, mint anyué, nem kérhetem el a krémjeit).

Hajpakolásból direkt vettem mini adagot (20ml), de a többiből, amit használok, nincsen.

A bokacsizma azért kell, mert a sportcipőm beázhat, ill reggel hideg van, de ha nem esik, akkor meg a csizma már sok napközben.

A könyv meg megszokás, valamiért még mindig nem tudok lemondani a papír formátumról. De szükség esetén valóban itthon maradhat, majd nézem a tájat.


Nem vagyok a tárgyaim rabja, de nem mehetek el otthonról 4 napra arckrém nélkül...

2019. ápr. 12. 14:45
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!