Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy ez az ok?

Figyelt kérdés

Hamar elélvezek sajnos amit tudom hogy a fiatalkori önkielégítés miatt van.

Ha szexre kerül a sor már az előjáték közben annyira felizgulok hogy nem tudok behatolni.

Ezen ők miatt kb 2 havonta van csak némi "szex" köztünk, hiába vagyunk 5eve együtt..


Próbálom nyújtani a dolgot de nem igazan érzek változást pedig kb 2 hónapja csinalom..


2019. ápr. 14. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
És ha úgy csináljátok, hogy kielégít téged, aztán második körben hátha tovább bírnád?
2019. ápr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szerethet, ha 5 évet kibírt így melletted, miközben te meg semmit sem csináltál, hogy jobb legyen...

Menj el orvoshoz.

2019. ápr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
van egy könyv 70es 80 as években íródott, de ma is érvényes. ESZO elnyújtott szexuális orgazmus, valamint Kegel gyakorlat. Google a barátod. Nem mondom,hogy biztos siker, de nem hókusz pókusz. Pár száz forint ráfordítást megér nem?
2019. ápr. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Engem nagyon nyomaszt ez az egész lelombozónak tartom.. Ő azt mondja nem zavarja..mondtam neki h akkor gyakoroljuk h ott is elnyújtjuk kb 20percet , de azóta,, már nem szeretgeti" a péniszem pedig előtte volt h filmnézés közben csak úgy csinálta szájjal. De azt mondja nem akarja verni nekem mert fél rosszat tesz.. Nekem mondja h álljam meg fejben h ne élvezzek el, ő még azt mondta nem csinálja kézzel mert nem bírja nekem lassan csinálni..
2019. ápr. 14. 19:18
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig erre pont az lenne a megoldás, hogy minden nap csináljátok. Minél többször ürül ki a dolog annál hosszabb lesz az újratölrtési idő. Hogyha először kielégít téged akkor a második menetet már tovább fogod bírni. Vagy van már olyan óvszer, ami direkt ezt hivatott kiküszöbölni. A női orgazmust elősegíti, a férfiét pedig késlelteti. De egyébként meg egy nőnek nem csak behatolással lehet orgazmust okozni. Ezer meg egy módszer van arra, hogy elnyújtsátok a dolgot. Akár orvos, pszichológus stb. Csak kicsit utána kell nézni és kísérletezni kell. De az, hogy emiatt nem szexeltek a legrosszabb megoldás. Ezzel pont az ellenkezőjét éritek el.
2019. ápr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Előtte verd ki magadnak. Nem csodálom hogy nincs kedve hozzá.

Mikor elsulsz utanna ott van am meg a kezed meg a nyelved is...

2019. ápr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
83%
Rendszeresen végzek önkielégítést 35 évesen, viszont a korábbi párkapcsolataimban sosem volt gondom. Sőt, elég sokáig képes vagyok elhúzni, de ehhez valami iszonyat önuralom kell, ezt az évek során ki kell, ki lehet tapasztalni. Sok-sok gyakorlat kell hozzá, bár meggyőződésem, hogy nem fordítotok egymásra kellő időt, hogy a szexet tökéletesítsétek. Öt év rohadt hosszú idő szexben. Ennyi idő alatt, apám, a sz#rt is ki lehet úgy kefélni egy nőből, hogy közben tucatszor elélvez. Ha évek alatt nem voltál képes finomítani, hangolódni, alkalmazkodni, esetleg a párodtól segítséget kérni, akkor elég töketlen lehetsz, már bocs.
2019. ápr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legrosszabb ma már másodszor adok igazat neked!
2019. ápr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!