Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miit csináljak ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miit csináljak ha a barátnőm elhanyagol az új pasija miatt? A lényeg lent.

Figyelt kérdés
nekem nem jött össze két fiúval se mert rájöttem h mégse tetszenek. neki egyből egy. szokás szerint. legjobb barátnőm meg minden(L) de nem veszi észre h engem zavar ha mindig róla beszél stb...és lesz egy buli ahova 3asba mennénk vagy nemtom hányan hogy a fiúja hány embert hoz...és én nem ismerem se a pasiját se senkit és az úgy elég kínos lesz nekem MIT CSINÁLJAK??
2010. júl. 5. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Ne rinyálj ennyit... te jó ég... -.-
2010. júl. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha a legjobb barátnőd, akkor örülj neki,hogy boldog és van barátja
2010. júl. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ha elmész tuti magadra maradsz, de úgyis lesz ott egy rakat fiú, iszol egy kicsit, és partyzol valami jófej sráccal, sztem nincs itt gond
2010. júl. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Egyszerűen mond el neki hogy mi bánt. De ne panaszkodj és ne nyaggasd. Velem is volt már olyan hogy legjobb barátnömnek volt barátja nekem nem és idegesített ha rolla beszélt vagy közös programunk lett volna és lemondta mert épp a srácal találkozott. Ha tényleg a legjobb barátnöd akkor megfogja érteni, ha csak részedröl van így akkor elkezd majd azon kombinálni hogy ártani akarsz a kapcsolatuknak. Hagy élni kicsit, ne logj álandóan a nyakán és várd meg hogy ö keresen. Ne te fuss egyfolytába utána. Nézd az ö szemszögéböl, szerelmes:) és a szerelem elvakítja az embereket. Légy hozzá türelmes, halgasd meg. Ezzel tudsz a legtöbbet segíteni a barátságotoknak.

Remélem mihamarabb megoldódik a problémád:)

2010. júl. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%

Az lenne a korrekt, ha elmondanád neki, hogy mi bánt. Emlékszem, 16 éves koromban én is ilyen voltam, aztán rájöttem, hogy attól, hogy rinyálok, még nem lesz jobb.


Menj el abba a buliba, aztán nézz szét jó alaposan, hátha lesz ott egy-két pasi, aki megtetszik neked, aztán jöhet a szórakozás. Lehet, hogy sikerül bepasiznod. A lényeg, hogy fejezd be a rinyálást, mert akkor sikerül annyira belemerülnöd az önsajnálatba, hogy a kínálkozó lehetőségeket sem fogod észrevenni.


n 23

2010. júl. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Ez a természetes. A barát fontosabb mint a haverok. Ezt el kell fogadni. A nagylányoknál így működik.
2010. júl. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem egyformán fontos a párkapcsolat és a barátság. Előbb utóbb rájön hogy elhanyagol, vagy szólj neki hogy ez téged bánt. Vedd figyelembe hogy szerelmes és addig próbálj új barátokat szerezni, esetleg egy pasit magadnak.

L24

2010. júl. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Lehet hogy a bnőd a mennyiségre megy..ezt utáloom..ne aggódj majd jön valaki akit szeretsz nem mindenkinek az 1. pasi az.A legjobb bnőmnek is van most egy pasija már egyszer szakítottak de most megint összejöttek...ahányszor hívom h talizunk-e mindig "a szerelmemmel vagyok"..tudom hogy szar..és nyáron itthon ülök:)Az bisztos hogy 3.nak nem fogok a nyakukon lógni én is utálom ha a barátommal vagyok(1 éve) és a tesója ott van ahol mi..mond meg a csajnak,hogy elhiszed h szerelmes de másrol is beszélhetne:D...nem ismered őket.?!az nembaj
2010. júl. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!