Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

/Ferj es feleseg vagyunk egy gyerekkel/ (gondoltam leirom hogy tiszta legyen minden)

Szoval Unokatesom(aki olyan mint az edes testverem, egyutt nottunk fel) hazibulit tart szuletesnapja alkalmabol (ahol csak a csalad vesz reszt kb 8-10 fo) a ferjem dolgozni megy ejszakara, igy o nyilvan nem tud ott lenni viszont en szeretnek elmenni .. a lanyunkra nagymama vigyazna. A ferjem napok ota jelezte hogy nem mehetek, viszont tenyleg szeretnek kicsit kikapcsolodni, reg volt mar ilyen. Ossze is vesztunk emiatt. A buli elott egy oraval (azaz most) szolt hogy akkor menjek (persze ezt nem ilyen szep szavakkal, es cseppet sem kedvesen, egy-ket csunya szoval megfuszerezve, ami azt jelenti hogy irto pipa lesz ha elmegyek)


Tudom sokan gondoljak ugy hogy egy anyukanak nem egy hazibuliban a helye, ezzel en is egyet ertek valamilyen szinten, de ugy gondolom neha a bezartsag es a gyerekneveles mellett ennyi kijarna. Ti elmennetek a helyemben?



2019. máj. 4. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

„egy anyukanak nem egy hazibuliban a helye”

Mivaaaan??? Hát gyereket tényleg ne vigyél oda, de ha neked ez a szórakozás, akkor mi a rákért nem mehetnél???

2019. máj. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy én vagyok szélsőséges, de ha nekem a párom azt mondaná, hogy nem mehetek valahova vagy nem csinálhatok valamit attól a pillanattól kezdve nem lenne a párom. Az ilyen ember nem normális.

Egy anyukának pedig nagyon is házibuliban a helye néha. Ugyan úgy járkáljon el, élje az életét. Az élet nem áll meg csak mert gyereked van. Viszont a pároddal tényleg komoly gondok vannak fejben.

2019. máj. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Elmondta miért nem enged el?

32/f

2019. máj. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem férjed van, hanem gazdád. Ezért kell engedélyt kérned.
2019. máj. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Tudom sokan gondoljak ugy hogy egy anyukanak nem egy hazibuliban a helye"


Mi van? Ezt a baromságot a fèrjed etette belèd? Attól, hogy szülő lesz az emberből, mèg nem áll meg az èlet, akkor is kijár a szórakozás! Nekünk 3 gyerekünk van, ès mi is szoktunk eljárni, sőt, van hogy mi szervezünk házibulit. Persze nem túl sűrűn èrtelemszerűen, de nem vetjük meg a szórakozást.


"A ferjem napok ota jelezte hogy nem mehetek,"


Ez még a másik fele. Mi az hogy nem mehetsz? Mi ő, az utad ès parancsolód? Te egy ugyanolyan önálló ember vagy, mint bárki más, saját döntèsekkel, ès szabad tèrrel. Ès az mit takar, hogy pipa lesz, ha elmèsz?


Nagyon nagyon gondolkodj el ezen a házasságon, mert elèggè hajaz a bántalmazó kapcsolatra. Korlátoz, "bezár", fenyeget valamilyen szinten. Ès ez most ők, csak egy házibuli, de ezek a korlatozasai, zsarolási az èlet bármely területèn megjelenhetnek (vagy már meg is jelentek). Ne hagyd magad korlátozni, befolyásolni, manipulálni! Ismerd fel a helyzeted, ha már olyan irányba halad, amilyenbe nem kène, ès merj ellene tenni!

2019. máj. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mekkora egy tőgyarcű barokk a partnered. Ha én ott lennék a buliban, még el is csábítanálak, miután elmeséled a sztorit. Egy ilyen nyomi ezt érdemli.
2019. máj. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennyi jár neked! A párod nem érti úgy tűnik,hogy nem a ház rabja vagy! Szabad ember vagy és mivel nem gyakori kiruccanásról van szó egy házibuliba így nyugodtan legyen csak pipa!
2019. máj. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!