Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a pàrod csomagot kapna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pàrod csomagot kapna a NASA-tól, és te vennéd àt, kibírnàd, míg estére hazaér, vagy belenéznél?

Figyelt kérdés
2019. máj. 8. 18:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Valószínűleg kinyitnám, mert általában az én nevemre rendel mindent, akkor is, ha magának veszi. De mivel mindig tudom, hogy minek kell érkeznie, nem lenne meglepetés. A NASA-s csomagban meg biztos lenne nekem is valami :D

Mellesleg, volt már, hogy a szomszéd eBay-es csomagját nyitottam ki, mert a postás az enyémek mellé dobta, én meg nem figyeltem a címzést. Fordítva is volt már erre példa.

Szóval simán kinyitnám, hacsak nem közli előre, hogy ne, mert nekem karácsonyi, szülinapi...stb ajándék, vagy valaki másnak rendelte (nagymamájának pl már volt, hogy mi rendeltünk), mert akkor a kérését tiszteletben tartom, nyilván. De egy címre jön minden, leggyakrabban az én nevemre, mint említettem, mert azt írtuk fel régen, így a postát én kezelem mindkettőnknek. A csekkeket is mindig én fizetem, a rendeléseket is én követem nyomon.

Ha a kapcsolat elején lennénk, és nem laknánk együtt, csak vendégként lennék nála, akkor viszont egyértelmű, hogy nem piszkálom a cuccait.

2019. máj. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Felhívnám, hogy jött egy csomagja, és kinyithatom-e. Csinálnék róla ilyen "unboxing videót", ami mostanság olyan nagyon menő a neten. Volt már rá példa, amikor rendelt dolgokat, szépen alaposan dokumentáltam és élőben közvetítettem neki a folyamatot, ahogyan ez fordítva is megtörtént már. Ha azt mondja, hogy meglepi meg nem szeretné, hogy kinyissam, akkor egyrészt leszidnám, hogy faxé hozzánk rendeli a titkos dolgait, másrészt meg tűkön ülve várnám, amíg meg nem mondja, miről van szó, de nem bontanám ki.
2019. máj. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ma 19:08 Félre érted, nincs titkolni való. Nálunk ez a természetes. Nincs semmi zárva. Teló, gép, vagy kocsi, stb. Vagy is, bármikor megtehetnénk, de nem tesszük meg.
2019. máj. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 peca1000 ***** válasza:

Felhívom, hogy jött valami csomagja.


Megkérdezem, hogy bontsam fel, vagy hagyjam békén?

2019. máj. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 peca1000 ***** válasza:

Ha a NASA-tól jött, akkor a Jézuskától kapta.


NASAreti :D

2019. máj. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!