Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belefolynátok ebbe/szembesíten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefolynátok ebbe/szembesítenétek őket, vagy egyszerűen szálljak ki ebből?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon jó barátnőm, és egy barátom, ők összejöttek. Viszont a kapcsolatukban rengeteg a gond, baj, de nem egymással beszélik meg, hanem velem... Viszont ha van valami, akkor "összefognak" ellenem, és totál kicsinálnak, beszólogatnak, másoknak a hátam mögött olyanokat mondanak, ami nem igaz, vagy éppen a nagyobb titkaimat/olyan dolgaimat fecsegik ki, amit bizalmasan mondtam nekik. Ugye a lánnyal barátnők vagyunk/voltunk, és többször volt, hogy volt 1-1 beszólásom, ami vicces volt, de a srác meg rám írt fenyegetőzve, hogy még egyszer ilyen elő ne forduljon, meg volt, hogy olyan stílusban tárgyalt velem, amit szerintem mással (főleg baráttal) szemben nem lehet megengedni. De közben meg 2-3 hetente rám ír, hogy ő már nem bír ebben a kapcsolatban élni, szakítani akar és hasonlók. A barátnőm ugyanez, heti szintű probléma, hogy ráírjon-e más srácokra, vagy hogy szerintem hol kezdődik az a megcsalás, amit a barátja már nem nézne el, nem bocsájtana meg. Már elegem van abból, hogy én vagyok a lelki szemetes, közben pedig semmibe vesznek. Szeretném lezárni ezt az egész "barátságot". De arra gondoltam, hogy megmutatnám nekik, miket írogat nekem a másik, aztán rendezzék le egymás között.

Vagy ez már a ló túloldala? Csak tényleg, annyiszor és olyan szinten megbántottak már az elmúlt 7-8 hónapban...


2019. máj. 12. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első dolog amit levettem ebből hogy ezek ketten nem illenek össze e is vallották neked és maguknak de valamiért a másiknak nem merik elmondani gondolom mert barátok voltak és rájöttek elrontották ezt a kapcsolatot de félnek véget vetni neki mert akkor mi lesz velük. Megkene mondani nekik hogy ha minden igaz baratokkent jól működtek együtt kapcsolatban nem döntsék el mit akarnak. A másik dolog hogy nem értem te miért birtad ki ilyen sokáig hogy magadba folytsd ezeket. Én már az első ilyen szakítani kéne nem bírom bele tovább dumanal elmondtam volna a másiknak mizu van. Ez így mindenkinek elfecserelt idő az életéből. Szóval mutasd meg nekik miket küldött a másik had tudják meg a kis hülyék. Hajrá!
2019. máj. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Barátok sem voltak soha, igazából a srác belezúgott, ilyen-olyan módon próbált közel kerülni a lányhoz, aztán összejöttek. És ez a gond, hogy a srác teljesen szerelmes, néha-néha vannak ilyen kitörései, de aztán ugyanaz a vége. Kibékül a barátnőmmel, és szalad utána ugyanúgy. Szóval hiába beszélnék velük, én lennék az ellenség... Ezért sem tettem soha.
2019. máj. 12. 19:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én elküldeném őket melegebb éghajlatra aztán megmondanám nekik tessék itt van (képernyő fotó) hogy miket beszélnek neked. Kiszállnék rendezzék le egymás közt.
2019. máj. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ezek a barátaid, milyenek az ellenségeid? :D Lapátra velük.
2019. máj. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem vagyok a bosszú híve, de amit ez 2 jómadár leművelt veled, én a helyedben biztos elküldeném a képernyőfotókat mind a kettőnek, aztán hagynám őket a fenébe.
2019. máj. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!