Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a baj. Én lehetek a hiba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj. Én lehetek a hiba?

Figyelt kérdés
Barátommal együtt vagyunk már rég óta de néha nagyon szokatlanul viselkedik.Multkor észre vettem hogy bikinis lányokat nezegetett.. (Mindig azt mondja hogy jó vagyok neki.) De akkor miért csinál ilyeneket? Többször le ültünk már beszélgetni erről hogy ez nagyon rosszul esik. Azt mondja erre mindig hogy miért esik rosszul? Ő nem nézte... Jó vagyok neki ahogy vagyok... (Ez tudom nem rátok tartozik de azért írom le hogy értsétek.) Múltkor vettem egy egybe részes fehérneműt és direkt jarkaltam benne előtte.. Be feküdtem az ágyba mellé és nem csinált semmit... Rám se nézett.. Tényleg ekkora a baj velem?? A válaszokat előre is köszönöm.
2019. máj. 13. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Hát én ezzel úgy vagyok magamból kiindulva, hogy különösebben nem baj ha bikinis lányokat nézett mert nekem is volt hogy küldtek miközben volt barátnőm, és igazából semmit sem akartam a másik személytől bár ha a barátnőm tudott volna ilyenekt valószínű hasonló kérdések fogalmazódtak volna meg a fejében mint most neked.

Ha nem csinált semmit mikor be feküdtél az ágyba mellé az új fehérneműdben az azért is lehetett mert előtte önkielégített és már nem kívánta a szexet.

16/F

2019. máj. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Vakságot nem fogadott.


Nézegess te is jótestű pasikat.

Ha ez zavarja a barátodat, akkor van miről elbeszélgetnetek.

2019. máj. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Mondjuk egy kicsit még rettentő amit írtál a kielégítős... De akkor is furcsa. Lehet van benne valami. Teszem hozzá hogy mindig újítok valamit hogy ne legyen olyan unalmas a kapcsolatunk pl:haza jön a munkából ha én szabad napos vagyok és gyertya fényes vacsit csinálok egy kis borral vagy még sorolhatnám..De nem tudom mi a megoldás.. Többször le ültünk ezt meg beszélni de folyton ugyan azt mondja.. Csak már egy kicsit fárasztó az hogy én próbálok mindent bele adni és az ő kedvében járni és nincs vissza jelzés.. :/
2019. máj. 13. 16:57
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen. Vakságot nem fogadott.. Nem azzal van a probléma hogy nézi.. Melyik férfi nem nézi?... Csak a viselkedésével van baj.Nézze engem nem zavar csak akkor ne viselkedjen így velem.
2019. máj. 13. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!