Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mekkora péniszméret számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora péniszméret számít már "jó"-nak, vagy "nagynak",19 éves korban? Nektek mekkora? Kort is légyszi.

Figyelt kérdés
:)
2010. júl. 7. 15:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem unjátok még ezeket a f@szos kérdéseket? Tök mindegy h mekkora,csak tudjad használni kiskomám!!!!!!!!!!!!!
2010. júl. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%

23/8


(cm/év)

2010. júl. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

na azért kedves első válaszoló, tán mégsem mindegy mekkora, de a kérdések már valóban unalmasak íg yminden nap


19 évesen sztem te meg elérted a végső méretet ... hát biztos olvastad a 16 körüli a magyar átlag állítólag, de nekem eddig 18-19-es srácokkal volt dolgom, ja és azt is hallom h a magyar srácoknak állítólag nemzetközi viszonylatban egész jó méretük van, na azért van amiben jók vagyunk :)

2010. júl. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ja bocsi, 24/L
2010. júl. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

az európai átlag méret 14-15 cm én azt olvastam

Amúgy 22/F 19 cm

2010. júl. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
sztem mindegy mekkora... persze normális kereteken belül.15 v 16 v 17..... nem attól fog elmenni a csaj mert 17 centis a farkad,vagy pedig nem,mert csak 15 centi!!!Van aki szereti a nagyot,az keressen olyat,akinek a kisebb jön be,az meg szintúgy!Akkor most mi csajok is kérdezgethetnénk,h ...uff vajon elég nagy a mellem(köztudottan a pasiknak a nagy jön be)!?!?!Mindenhol a nagy mellűeket mutogatják,a kérdés még jogos is lenne!Kinek a kicsi jön be,kinek a nagy...de a zsák mindig megtalálj a a foltját.
2010. júl. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%

nekem 18 centi hosszú, és 4 centi széles, de tök mindegy, nincs punci ahová rakjam szóval sokat nem érek vele:D

20f

2010. júl. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

ucsonak igaza van xDxD

nekem meg nincs bocs

16L

2010. júl. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

16:01 20f az én puncim befogadóképes :D


amúgy meg használni tudd az a lényeg, tudj vele orgazmust szerezni a csajnak ! Mit sem ér a méretes méreted, ha nem vagy jó az ágyban !

22/L

2010. júl. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem kevésbé számít a hossz, inkább a vastagság a lényeg. Amúgy ha túl nagy (hosszú), az még gondot is okozhat, mert olyan helyre is elérhet, ahová már nemkéne és fáj...

24/L

2010. júl. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!